FAME MMA

Boxdel został potraktowany niesprawiedliwie! Wujaszek Fericze: „Oberwało mu się najbardziej” [WIDEO]

Krzysztof Ferenc, czyli popularny „Wujaszek Fericze”, pojawił się w studio Fansportu TV przed swoją najbliższą walką na Clout MMA 2. Jednym z poruszonych tematów była ostatnia głośna afera z influencerami i to, jak na tym wszystkim ucierpiał „Boxdel”.

Pandora Gate to temat, którym Internet żyje w ostatnich kilku tygodniach. Sprawę z udziałem influencerów na światło dzienne wyciągnęli Sylwester Wardęga i „Konopskyy”. Ten pierwszy w swoim materiale gros czasu poświęcił Stuartowi Bartonowi, co do którego kierowane są najpoważniejsze oskarżenia.

Kilka minut Wardęga poświęcił też „Boxdelowi”. W konsekwencji Michał Baron stracił niemal wszystkie współprace i został odsunięty od Fame MMA. W ostatnich kilku dniach zamieścił film, w którym zapowiedział plan odbudowy swojej postaci.

Na temat „Boxdela” wypowiedział się Krzysztof Ferenc, który pomagał mu w przygotowaniach do walk z Pawłem Jóźwiakiem. Popularny „Wujaszek Fericze” uważa, że Baronowi niesprawiedliwie oberwało się rykoszetem za szczeniackie wybryki z przeszłości. Podkreślił też, że nie powinno się wrzucać go do jednego worka ze „Stuu”.

– Myślę, że niesprawiedliwie został wrzucony do jednego worka ze Stuartem. Uważam, że ze wszystkich osób zaangażowanych w Pandora Gate Boxdeolwi oberwało się na ten moment najbardziej. Pomagałem mu szykować się do walk z prezesem Jóźwiakiem i to jest zupełnie inny człowiek na macie, niż go się przedstawia.

– To zaskoczyło wszystkich. Mi się wydaje, że to szczenięce, głupie rzeczy, które kiedyś zrobił, głupoty które popełnił. Podkreślam, że ja bym go do jednego worka z p…filami nie wrzucał. I nie, nie zmienia się mój pogląd na Boxdela – powiedział między innymi Ferenc. Jego pełną wypowiedź usłyszycie powyżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.