FAME MMA

Fame MMA 15 – Cena PPV. Gdzie kupić Fame MMA 15 PPV? Ile kosztuje PPV? Transmisja na żywo, stream LIVE Fame MMA 15 PPV.

Ile kosztuje Fame MMA 15 PPV? Gdzie i jak kupić dostęp? Cena Fame MMA 15 interesuje każdego fana największej federacji freak fight. Gala odbędzie się już w ten piątek 26.08.2022, a zobaczymy na niej takie gwiazdy, jak Marta „Linkimaster” Linkiewicz, Aniela „Lil Masti” Bogusz, Arkadiusz Tańcula, czy Kacper Błoński. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na pytania dotyczące zakupu Pay Per View Fame MMA 15!

FAME MMA 15 – kiedy, gdzie oglądać? Cena, ile kosztuje PPV FAME MMA 15? Karta walk. Transmisja na żywo, stream online FAME 15.

Cena Fame MMA 15 PPV

Już tylko chwila dzieli nas od Fame MMA 15 PPV! Największe wydarzenie w świecie freak fight przyciągnie oczy wszystkich, którzy chcą zobaczyć zmagania celebrytów, twórców internetowych, muzyków oraz prawdziwych sportowców. Cena PPV Fame MMA 15 nie jest zbyt wysoka, a wielkie emocje są gwaratnowane!

To w końcu jedyna szansa, by zobaczyć na żywo walkę wieczoru Fame MMA 15 PPV „Linkimaster” vs. „Lil Masti”, o pas Królowej Freak Fights! Zawodniczki wykonały ogromny progres i nie przegrały żadnego pojedynku od czasu ich pierwszego starcia. Aniela Bogusz ostro przygotowuje się bo wie, że rywalka również nie odpuści w rewanżu – zwłaszcza o taką stawkę!

Oprócz tego hitowo zapowiada się rozwiązanie konfliktu Murańscy vs. Tańcula. Po raz pierwszy w historii na jednej gali ojciec z synem zmierzą się z tym samym przeciwnikiem! „Aroya” na PPV Fame MMA 15 czeka nie lada wyzwanie, bo oponenci są niezwykle wymagający. Ponadto arcyciekawie zapowiada się pojedynek Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel. „Crusher”, który teraz jest przekonany o dopingu rywala, zwyciężył dwa lata temu przez jednogłośną decyzję. W ten piątek 26 sierpnia na Fame MMA 15 Pay-Per-View arbitrzy będą mieli wolne. Dawni przyjaciele zmierzą się na zasadach No Limit, a wszystko odbędzie się w klatce rzymskiej 3×3 metry.

Sprawdź!  Paweł Tyburski pewny siebie! Chciałby zawalczyć z Tomaszem Adamkiem [WIDEO]

-> Nie czekaj, kup PPV Fame MMA 15 już teraz!

Fame MMA 15 LIVE za darmo

Gdzie obejrzeć Fame MMA 15 za darmo? Niestety, ale nie będzie transmisji na żywo całej gali w TV, czy w Internecie. Najprawdopodobniej federacja udostępni dwie pierwsze walki i ceremonię otwarcia na swoim kanale YouTube, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich wydarzeń. Jedynym legalnym wyjściem z sytuacji jest zakup Pay-PerView Fame MMA 15, co można zrobić przez TEN LINK.

-> Wykup dostęp PPV!

Fame MMA 15 PPV Ile kosztuje? Jak wykupić?

Jak wykupić PPV Fame MMA 15? Cały proces nie zajmuje wiele czasu, a jest to jedyny sposób by na żywo zobaczyć starcie „Linkimaster” – „Lil Masti”, czy pojedynki Tańcula vs. Murańscy. Przede wszystkim każdy nowy użytkownik musi założyć konto TUTAJ. Następnie po zalogowaniu u wykonaniu testu odtwarzacza można przejść do wyboru interesującego pakietu Fame MMA 15 PPV LIVE.

Wariant Basic to najbardziej podstawowy pakiet. Już od 29,99 zł widzowie otrzymają dostęp do streamu LIVE w jakości 720p. Po zakończeniu Fame MMA 15 PPV emocje można powtórzyć dzięki 48h zapisowi wideo.

Sprawdź!  Walka z Diablo na FAME 19 odwołana? Arkadiusz Tańcula zabrał głos!

Najlepszym pakietem jest Fame MMA 15 PPV Premium. Jego cena rozpoczyna się już od 34,99 zł i nie jest zbyt wysoka, jak weźmie się pod uwagę bonusy, jakie niesie. Użytkownicy otrzymają transmisję LIVE w najwyższej jakości HD, 1080p. Do tego dochodzi stream z Loży Szyderców PPV Fame MMA 15! To wszystko można obejrzeć ponownie aż przez kolejnych 7 dni, a do tego z powtórzyć można emocje z ostatnich trzech gal.

Opcji płatności jest wiele, między innymi Blikiem, Googl/Apple Pay, czy przelewem bankowym. Każdy znajdzie sposób perfekcyjny dla siebie. Fame 15 PPV to jedyna okazja, by zobaczyć pojedynki w klatce rzymskiej: Błoński vs. Dubiel, czy Tańcula vs. Murański!

-> Wybierz swój wariant Fame MMA 15 PPV!

Kiedy Fame MMA 15 PPV?

Gala odbędzie się w najbliższy piątek 26 sierpnia 2022 roku. Areną zmagań będzie Atlas Arena w Łodzi, a całość rozpocznie się już o godzinie 19:00. Gdzie i jak oglądać Fame MMA 15? Transmisja na żywo dostępna wyłącznie po wykupieniu Pay-Per-View. Najszybsza droga do tego wiedzie przez TEN LINK.

Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na Fame 15 PPV

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Krwawa jatka w klatce rzymskiej! Jacek Murański ugryzł Arkadiusza Tańculę! Dyskwalifikacja na FAME MMA 12

Na gali odbędzie się aż 9 hitowych walk i nie brak wielkich faworytów. Na Fame 15 PPV pojawi się wielu debiutantów, jak „Franio”, „Paramaxil”, czy „Konopskyy”. Z darmowym cashbackiem od BetClic gracze mogą pokusić się o wytypowanie underdogów!

-> Obstaw FAME MMA 15 bez ryzyka!

Karta walk FAME MMA 15

Walka wieczoru:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz –  o pas Królowej Freak Fights

Karta główna:

  • Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko – walka w K-1
  • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – walka w boksie
  • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel – MMA w klatce rzymskiej, bez limitu czasowego
  • Jacek „Muran” Murański vs. Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – MMA w klatce rzymskiej
  • Arkadiusz Tańcula vs Jacek „Muran” Murański – MMA w klatce rzymskiej
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański – walka w MMA
  • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek – walka w K-1
  • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski – walka w K-1
  • Jamel i Jamil Neffati vs Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak – walka 2 vs. 2 w MMA

-> OGLĄDAJ FAME MMA 15 NA ŻYWO TUTAJ!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.