FAME MMA

(VIDEO) Kacper Błoński przekonany o dopingu rywala! „Cały Internet się dowiedział. Zrobił z siebie głupka.”

Już 26 sierpnia odbędzie się gala FAME 15, na której zobaczymy prawdopodobnie ostatnią odsłonę konfliktu Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel. „Crusher” w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat zażywania sterydów przez rywala.

-> Wykup PAY-PER-VIEW już dziś! <-

Kacper Błoński i Marcin Dubiel spotkali się po raz pierwszy na gali Fame MMA 8, gdzie „Crusher” zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów. Konflikt między panami nie zmalał i wiadomym było, że z czasem spotkają się w walce po raz kolejny.

Freak fighterzy zmierzą się ze sobą na FAME 15, ale tym razem jedynym arbitrem będzie ten między nimi. Ich pojedynek obędzie się na szalonych warunkach bez limitu czasowego. Dodatkowo miejscem zmagań będzie klatka rzymska 3×3 metry, a zatem nie będzie możliwości ucieczki!

Kacper Błoński: „Dubiel siada na strzykawkę”

Na pierwszej konferencji przed Fame 15 Błoński zaproponował Marcinowi Dubielowi, by zrobili sobie testy antydopingowe. „Crusher” chciał udowodnić wszystkim, że w porównaniu do odwiecznego rywala jest „czysty”. Ten jednak odmówił, a w rozmowie z Fansportu TV Kacper przyznał, że to mówi samo za siebie:

Sprawdź!  Najpierw walka z Pasternakiem, później KSW? Tyburski o przyszłości w sportach walki!

Nie no, już wiadomo, że jest na bombie przecież, już się cały Internet dowiedział.

Marcin zrobił z siebie głupka. Zamiast się przyznać i powiedzieć: „tak, stosuję sterydy”, czy tam jakieś inne substancje, nie mam pojęcia… to zaczął jakieś tłumaczenie, że jego mama go ostatnio namawiała na lekarza, czy coś takiego.

Strasznie było to dziecinne i głupie… No każdy już wie, że siada na strzykawkę i tyle, nie?

Jeszcze w ubiegłym roku zawrzało na linii DubielMirosław Okniński. Trener Akademii Sportów Walki Wilanów wypomniał freak fighterowi, że ten od razu zaczął pytać o wspomagacze. Błoński ma to w pamięci i wykorzysta niepewność oponenta na swoją korzyść. Jak powiedział w wywiadzie:

Pamiętam, był ten post, że przyszedł na pierwszy trening i się pytał, jakie sterydy, zamiast się skupić na treningach. To tylko pokazuje, że nie czuje się pewnie w swoim ciele i ze swoimi umiejętnościami.

Skoro musisz sięgać po jakieś tam środki dopingujące, to nie ufasz sam sobie. A to jest dla mnie kolejna motywacja i buduje to moją pewność siebie.

Kursy bukmacherskie na walkę Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Natan Marcoń bliski walki z Denisem Załęckim! Zdradził szczegóły i wbił szpilkę w "Bad Boya"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.