FAME MMA

Fame Friday Arena 2: Transmisja za free. Oglądaj DWIE walki i studio za darmo! [WIDEO]

Hitowa gala FAME Friday Arena 2 rozpocznie się już dziś o 19:30! Wydarzenie odbędzie się w szczecińskiej Netto Arenie. Mamy informacje o transmisji za darmo. Sprawdźcie gdzie oglądać Fame Friday Arena 2 za free.

Dzisiejsze wydarzenie po raz kolejny odbędzie się przy pełnej publiczności. Fani natychmiast rzucili się na wejściówki, które rozeszły się w rekordowym tempie! Wszystkim tym, którzy chcą zobaczyć Fame Friday Arena na żywo pozostała transmisja PPV.

Cena subskrypcji zaczyna się już od 34,99 zł za wersję podstawową i 39,99 zł za wariant PREMIUM. Obie opcje różnią się przede wszystkim jakością streamu online i długością zapisu wideo z gali. Dzięki PPV Fame Friday Arena 2 obejrzycie cały event na żywo! A gdzie oglądać galę za darmo?

FAME Friday Arena 2: Stream free online

Organizacja Fame MMA rozbiła bank pomysłem piątkowych wydarzeń. Dzięki temu fani i kibice z miejscowości, które nie gościły wcześniej gal freakowych na własnej skórze mogą poczuć te niesamowite emocje. Dzisiejszego wieczoru zapewni je aż 11 ekscytujących walk.

Sprawdź!  Wrzosek o awanturze z Szeligą: "Zaczął skakać i się napinać. Ja tylko..."

W oktagonie dojdzie do takich potyczek, jak Tańcula vs Polak, czy Kwieciński vs Zadora. To zdecydowanie największe konflikty, jakie zostaną rozwiązane w Netto Arenie. Zawodnicy mają sobie wiele do udowodnienia, co zwiastuje potężne ciosy i ogrom wrażeń!

KLIKNIJ I OGLĄDAJ FAME FRIDAY ARENA 2 NA ŻYWO

FAME Friday Arena 2: Darmowa transmisja

Transmisja za darmo FAME Friday Arena 2 dostępna będzie na YouTube. W ramach free streamu online obejrzeć można studio i aż DWIE walki! Wystarczy, że klikniecie w poniższy odtwarzacz.

Całą galę zobaczycie wyłącznie w PPV. Subskrypcję wybierzecie klikając TUTAJ!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.