FAME MMA

FAME MMA 15 – kiedy, gdzie oglądać? Cena, ile kosztuje PPV FAME MMA 15? Karta walk. Transmisja na żywo, stream online FAME 15.

Już w najbliższy piątek 26 sierpnia odbędzie się FAME 15! Największa freak fightowa federacja powraca do Atlas Areny w Łodzi, gdzie znów zobaczymy gwiazdy Internetu, sceny muzycznej, czy sportowców! Jak zawsze do rozwiązania jest wiele konfliktów, a emocje rozpaliły konferencje przed wydarzeniem. Gdzie oglądać FAME MMA 15 PPV? Cena, ile kosztuje Pay-Per-View FAME MMA 15? Transmisja na żywo, stream online. Karta walk FAME 15.

Gdzie oglądać FAME MMA PPV on-line?

Fame MMA 15 – Transmisja na żywo. GDZIE I JAK OGLĄDAĆ?

Czas oczekiwania dobiega końca! W ostatni piątek wakacji kibice otrzymają hitową galę FAME 15 PPV, gdzie znów nie zabraknie ekscytujących zestawień i mocnych konfliktów. 26 sierpnia odbędzie się wiele rewanżów, jak ten Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim. Freak fighterzy spotkali się po raz pierwszy przed dwoma laty i wówczas jednogłośną decyzją wygrał „Crusher”. Teraz jednak jedynym sędzią będzie ten w klatce. Panowie bowiem walczą bez limitu czasowego i to w klatce rzymskiej!

Na FAME MMA 15 LIVE PPV odbędzie się ostatnia odsłona konfliktu Arkadiusz Tańculi z rodziną Murańskich. Popularny „Aroy” tego samego wieczoru stoczy dwa pojedynki – z Mateuszem w dużej klatce, a następnie raz jeszcze zawalczy w rzymskiej klatce z Jackiem. Tańcula poprzednie starcia wygrywał, a szerokim echem zwłaszcza odbiła się walka ze starszym „Muranem”. Wtedy też na Fame MMA 12 po raz pierwszy fani ujrzeli pomniejszoną konstrukcję.

Sprawdź!  Okniński z wiadomością do Tyburskiego! "Doktor Pasternak zrobi operację plastyczną glonojada"

Wielkie emocje czekają oczywiście w main evencie. Do niedawna skłócona z federacją Aniela Bogusz powraca na największą walkę w historii. Popularna „Lil Masti” spotka się w klatce z Martą „Linkimaster” Linkiewicz o miano Królowej Freak Fightów! Jak sama Aniela powiedziała: Tworzy się legenda!

Cena FAME MMA 15 PPV

Wszystkich najbardziej nurtuje jedna kwestia: Cena FAME MMA 15 PPV. Ile kosztuje i jak wykupić dostęp do Pay-Per-View Fame MMA 15? Jak zwykle kibice mają do wyboru więcej niż jedną opcję i każdy znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie!

Najprostsza droga do zakupu Pay-Per-View wiedzie przez TEN LINK. Należy założyć konto lub zalogować się, jeśli użytkownik już takowe posiada. Po wykonaniu testu odtwarzacza pojawiają się dwie opcje Fame MMA 15 PPV, widoczne poniżej.

Cena wariantu FAME MMA 15 BASIC PPV zaczyna się już od 29,99 zł. Z podstawową opcją każdy widz otrzymuje dostęp do streamu live w wysokiej jakości 720p. Ponadto później można dowolną ilość razy odtwarzać całe widowisko przez 48 godzin, dzięki zapisowi nagrania!

Zdecydowanie więcej bonusów jest przy wariancie PREMIUM FAME 15 PPV. Jego cena początkowa wynosi 34,99 zł, a transmisja na żywo FAME MMA 15 dostępna będzie w najwyższej jakości 1080p! Całe show, jak i gale z numerami 12, 13 i 14 obejrzeć będzie można dodatkowo przez całe 7 dni! Fani często decydują się też na tę opcję ze względu na Lożę Szyderców, gdzie zawsze dzieje się sporo emocji!

Sprawdź!  Ferrari na gorąco po FAME 18! "Prosiłem lekarzy, żeby mnie dopuścili do walki z Dubielem"

Ostateczna kwota do zapłaty jak zawsze zależy od wybranej opcji płatności. W niektórych doliczana jest prowizja, która wynosi 1 do 5 złotych. Aby uniknąć dodatkowej opłaty należy wybrać metodę zapłaty kodem Blik, przelewem przez Hotpay lub Paysafe Card. W kolejnym kroku użytkownicy płacą i mogą się cieszyć z zapewnionego dostępu do FAME MMA 15 PPV!

-> Nie czekaj, wykup PPV FAME MMA 15 już dziś!

Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na PPV FAME MMA 15

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Obstaw FAME MMA 15 bez ryzyka!

Szczegóły Fame MMA 15 PAY-PER-VIEW

 • Ile walk na PPV Fame MMA 15? Łącznie na gali odbędzie się 9 walk.
 • Gdzie Fame MMA 15? Lokalizacją wydarzenia będzie Atlas Arena w Łodzi.
 • Fame MMA 15 kiedy? O której? Wydarzenie rozpocznie się w piątek 26 sierpnia 2022 roku o godzinie 19:00.
 • Transmisja live Fame MMA 15 wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW
Sprawdź!  Kacper Błoński pokonał Mateusza "Fit Lovers" po niejednogłośnej decyzji!

-> OGLĄDAJ FAME MMA 15 NA ŻYWO!

Karta walk FAME MMA 15

Walka wieczoru:

 • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz – o pasy mistrzowskie kategorii koguciej kobiet FAME, wagi OPEN oraz o pas Królowej Freak Fights

Co-main event:

 • Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko – pojedynek na zasadach K-1

Pozostałe walki:

 • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – walka w boksie
 • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel – walka w klatce rzymskiej w MMA, bez limitu czasowego
 • Jacek „Muran” Murański vs. Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – walka w klatce rzymskiej w MMA
 • Arkadiusz Tańcula vs Jacek „Muran” Murański – walka w klatce rzymskiej w MMA
 • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański – walka na zasadach MMA
 • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek – walka na zasadach K-1
 • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski – walka na zasadach K-1
 • Jamel i Jamil Neffati vs Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak – walka 2 vs. 2 w MMA
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.