FAME MMA

Fame MMA 13 – karta walk, kiedy gala? Cena PPV FAME MMA 13. Jak oglądać FAME MMA 13?

Już w ten weekend 26 marca odbędzie się emocjonujące show FAME MMA 13! Na gali zobaczymy walki popularnych celebrytów, muzyków i gwiazd Internetu! Nie zabraknie „Popka”, który zmierzy się z byłą gwiazdą KSW – Normanem Parke. Amadeusz „Ferrari” Roślik spotka się w klatce z Adrianem „Polakiem” Polańskim. FAME MMA 13 karta walk. Kiedy gala FAME MMA 13? Kto zawalczy?

FAME MMA 13 PPV – jak wykupić? Ile kosztuje PPV i gdzie oglądać? Transmisja i stream online

FAME MMA 13 – karta walk

Na gali FAME MMA 13 zobaczymy łącznie 9 ekscytujących pojedynków w różnych formułach. Wiele zmieniło się na kilka dni przed samym wydarzeniem. Amadeusz „Ferrari” Roślik poinformował o kontuzji i zagroził wycofaniem się z walki. Obyło się jednak wyłącznie na zmianie formuły na boks.

Nie jest to jedyny konflikt do wyjaśnienia podczas FAME MMA 13! Paweł „Popek” Mikołajuw od dawna wyzywany był przez Normana Parke’a, który czai się na złote zęby rapera. Polak jest zdecydowanym underdogiem, czemu nie ma co się dziwić. „Stormin'”pozostawał aktywny po odejściu z KSW i dla Fame MMA stoczył już 2 pojedynki. Tym razem jednak będzie to walka w formule MMA, a nie jak wcześniej – w boksie.

Sprawdź!  Murański po porażce Alana: "Chciał się bić z Różalem, z Oleksiejczukiem, a dostał lanie od aktora"

Kto walczy na Fame MMA 13?

Walką wieczoru najbliższej gali FAME MMA 13 będzie pojedynek YouTuber’ów: Sergiusz „The NitroZyniak” Górski vs. Paweł „Unboxall” Smektalski. Obaj pojawili się na platformie w 2013 roku, jednak to ten pierwszy zebrał dużo większą widownię. Popularny „Nitro” uzbierał ponad 2 miliony subskrypcji! Ich starcie odbędzie się na zasadach K-1.

Na FAME MMA 13 nie zabraknie też walki o pas mistrzowski! W pojedynku o tytuł najlepszej w wadze koguciej kobiet spotkają się Karolina „WayOfBlonde” Brzuszczyńska oraz Marta „Linkimaster” Linkiewicz. Kontrowersyjna celebrytka stała się twarzą federacji i już po raz drugi w karierze staje przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego!

-> FAME MMA 13 PPV DOSTĘPNE TUTAJ!

Kiedy FAME MMA 13? Gdzie odbędzie się FAME MMA 13?

Gala Fame MMA 13 wyprzedała się na kilka dni przed wydarzeniem! To niezwykłe osiągnięcie pokazuje fenomen, jakim jest największa freakowa organizacja w Polsce. Gala FAME MMA 13 odbędzie się już 26 marca w Arenie Gliwice.

Kiedy FAME MMA 13? Początek już o godzinie 20:00. Main event, a zatem walka YouTuber’ów „The NitroZyniak” vs. „Unboxall” zaplanowana jest na godzinę 22:40. Jak zawsze w przypadku gal MMA podany czas może ulec zmianie w zależności od przebiegu zdarzeń.

Sprawdź!  Tyburski przekonany, że może wygrać z Normanem! "Mam wielkie szanse. Ciężko trenuję i mam predyspozycje"

Wyniki walki obstawicie wyłącznie u oficjalnego bukmachera FAME MMA 13: BetClic. Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

Wykup dostęp do FAME MMA 13!

Całą galę FAME 13 obejrzeć można wyłącznie za pośrednictwem pay-per-view, do którego dostęp wykupić można TUTAJ. Już za 27,99 zł możecie otrzymać pełny dostęp do show, które zacznie się 26 marca o godzinie 20:00. FAME 13 PPV dostępne jest w 2 wersjach: Basic lub Premium. Za ten pierwszy zapłaci się 27,99 zł i otrzymuje się dostęp do transmisji na żywo Fame 13 w jakości 720p. Co istotne, galę będzie można oglądać również przez 48 godzin po zakończeniu wydarzenia!

Wariant Premium FAME 13 kosztuje 32,99 zł. Z nim dochodzi wiele bonusów! Użytkownicy otrzymają dostęp do streamu FAME 13 w jakości 1080p oraz możliwość ponownego obejrzenia przez tydzień po zakończeniu gali! Dodatkowo NA ŻYWO będą mogli oglądać Lożę Szyderców, otrzymany przy zakupie również będzie także kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do nagrań z poprzednich wydarzeń FAME.

Sprawdź!  Znokautowany trener Bonusa BGC tłumaczy się po bójce z Ferrarim: "Poślizgnąłem się o wykładzinę"

Chcesz wykupić dostęp do FAME MMA 13? KLIKNIJ W PONIŻSZY BANER!

Pełna karta walk FAME MMA 13

Walka wieczoru:

  • Sergiusz „NITROZYNIAK” Górski (kurs 1,42) vs Paweł „UNBOXALL” Smektalski (kurs 2,50)

Pozostałe walki

  • Paweł „Popek” Mikołajuw (kurs 3,00) vs Norman „Stormin” Parke (kurs 1,30)
  • Amadeusz „FERRARI” Roślik (kurs 2,00) vs Adrian „POLAK” Polański (kurs 1,65)
  • Karolina „WAY OF BLONDE” Brzuszczyńska (kurs 2,05) vs Marta „LINKIMASTER” Linkiewicz (kurs 1,62)
  • Robert „SUTONATOR” Pasut (kurs 1,65) vs Jakub „JAPCZAN” Piotrowicz (kurs 2,00)
  • Paweł „PONCZEK” Sikora (kurs 2,60) vs Dawid Malczyński (kurs 1,40)
  • Piotr „SZELI” Szeliga (kurs 2,00) vs Gabriel „ARAB” Al-Sulwi (kurs 1,65)
  • Mariusz „HEJTER” Słoński (kurs 2,75) vs Rafał „TAKEFUN” Górniak (kurs 1,35)
  • Patryk „PATRYKOS” Domke (kurs 1,18) vs Kuba „KUBA POST” Post (kurs 4,00)

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.