FAME MMA

(VIDEO) „Budda” oburzony tym, do kogo trafi auto po FAME 13! „Niestety. Szkoda, że fura za niecałe 300 tysięcy trafi do…”

Już dzisiaj dojdzie do wyczekiwanej gali FAME 13 oraz pojedynku Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim, pomiędzy którymi jest dużo złej krwi.

Przed pojedynkiem doszło do wielkiego zamieszania i do samego końca nie było wiadomo, czy w ogóle dojdzie do walki. Ostatecznie jednak po kolejnych ustaleniach freak fighterów, kibice będą mieli okazję zobaczyć trzeci pojedynek, który rozegra się w Arena Gliwice.

FAME MMA 13 obejrzymy jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

„BUDDA” O SAMOCHODZIE DLA FAME

Organizacja FAME, aby podnieść stawkę, zaoferowała że do jednego z zawodników trafi samochód, który wcześniej przejdzie modyfikacje pod okiem „Buddy”. Początkowo każdy z freak fighterów mógł wygrać auto, jednak w trakcie ostatniej konferencji „Boxdel” oświadczył, że dostanie je albo „Ferrari”, albo „Polak”. Zrobił to, żeby ratować pojedynek.

Nie spodobało się to m.in. „Popkowi”, który liczył na to, że po mocnym starciu z Normanem Parke być może Dodge Ram za blisko 300 tysięcy złotych trafi właśnie w jego ręce. Tak się jednak nie stanie, z czego również nie jest zadowolony sam „Budda”.

Sprawdź!  "Boxdel" przeprosił "Nitro" po aferze z Murańskim! "Granica została przekroczona. Nie pochwalamy tego, co zrobił Jacek Murański"

W wywiadzie dla fansportu.pl przyznał, że początkowo zestawienie „Ferrari” vs „Polak” było najmocniejszym starciem na gali FAME 13, jednak po całej aferze z kontuzją, przekroczonym limitem wagowym przez Amadeusza i zmianą formuły, pojedynek mocno stracił na zainteresowaniu i nie będzie tak ciekawy.

– W starciu „Ferrari” vs „Polak” nic nie mam ani do jednego, ani do drugiego, jestem za „Polakiem”. Flaki z olejem, jestem niezadowolony. Powiem szczerze, wiem że auto trafi do jednego z nich. Moim zdaniem może będę żałował, że to powiem, ale niestety, trafi do jednego z nich.

Po prostu ta walka była na hajpowana na 100 procent, a na chwilę obecną odebrali połowę funu, tym że jeden musiał się prosić drugiego o walkę, jakieś tam przepychanie się, proszenie się, odwoływanie, kontuzje, zmienianie formuły, rękawice, telefony do trenerów, 40-minutowe rozmowy, ja nic nie rozumiem. Więc odebrało mi to fun tej walki, szkoda że fura za niecałe 300 tysięcy trafi do osób, które walczą ze sobą na siłę.

Cały wywiad z „Buddą” znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  Mocne słowa Don Kasjo o Marcinie Wrzosku: "Ułatwię mu robotę, niech szuka wątroby. Wyżej nie dosięgnie, dlatego..."

Kursy bukmacherskie na galę FAME 13

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.