FAME MMA

FAME MMA 13 PPV – jak wykupić? Ile kosztuje PPV i gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Największa freak fightowa federacja w Europie powraca! FAME MMA 13 już 26 marca, a wraz z nią wracają największe gwiazdy Internetu. W Gliwicach spotkają się znani YouTuberzy „Nitro” i „Unboxall”, ale też zawodowcy – „Popek” podejmie walkę z Normanem Parke’iem. Nie zabraknie też walki o pas! FAME MMA 13 gdzie oglądać? Transmisja na żywo. Cena PPV FAME MMA 13. Stream online.

FAME MMA 13 PPV – jak wykupić?

Na gali FAME 13 ponownie nie zabraknie konfliktów do rozwiązania! W Gliwicach spotkają się ze sobą Adrian „Polak” Polański i Amadeusz „Ferrari” Roślik, którzy od dawna obrzucają się mięsem przy każdej możliwej okazji. 26 marca w końcu zobaczymy kolejną eskalację ich personalnej wojny. „Ferrari” zapowiadał już, że ma zamiar wysłać rywala do szpitala!

To jedna z 9 walk, które zobaczymy w Arenie Gliwice. FAME 13 napakowane jest gwiazdami, a zobaczymy również pojedynek o pas mistrzowski! Jedna z największych gwiazd federacji, Marta „Linkimaster” Linkiewicz, stanie do pierwszej obrony tytułu zdobytego przez jednogłośną decyzję w starciu z Kamilą Wybrańczyk. Tym razem rywalką Linkeiwicz będzie Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska.

-> KLIKNIJ TUTAJ i oglądaj na żywo!

Sprawdź!  Piękny gest Normana Parke. Oddał Szelidze szacunek i przekaże pieniądze na leczenia jego trenera!

FAME MMA 13 – ile kosztuje PPV?

Całą galę FAME 13 obejrzeć można tylko i wyłącznie za pośrednictwem systemu pay-per-view. Transmisję FAME 13 zakupić można przez TEN LINK. Cena PPV Fame MMA 13 zaczyna się już od 27,99 zł.

Po wyborze pakietu – PREMIUM, bądź BASIC przechodzimy do płatności wybierając jedną z dostępnych opcji.

Za transmisję możemy zapłacić BLIK’iem, kartą kredytową, przelewem bankowym, paypalem , czy SMS’em.

To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć starcie w MMA dwóch byłych gwiazd KSW: Normana Parke’a oraz Pawła „Popka” Mikołajuwa. Zawodnicy nie pałają do siebie specjalną sympatią, o czym „Stormin” mówił nie raz. Fighter z Irlandii Północnej po zdobyciu sztabki złota wygraną nad „Don Kasjo”, teraz chciałby przejąć złote zęby „Popka Monstera”! Dla tego ostatniego będzie to drugi występ w FAME MMA. Wcześniej samozwańczy Król Albanii pokonał przez poddanie „Stiflera”.

Źródło: BetClic

FAME MMA 13 transmisja i stream online

Zakupu pay-per-view można dokonać przez TEN LINK. Jaka jest cena PPV FAME 13? Zależy ona od wybrania jednego z dwóch wariantów: Basic lub Premium. Za ten pierwszy zapłaci się 27,99 zł i otrzymuje się dostęp do transmisji live Fame 13 w jakości 720p. Co istotne, galę będzie można oglądać również przez 48 godzin po zakończeniu wydarzenia!

Sprawdź!  Dominik Zadora zawalczy z Jackiem Murańskim? "Jeżeli byłaby taka okazja do zarobienia, wpłacam córce na konto i będzie miała na start"

Wariant Premium FAME MMA 13 kosztuje 32,99 zł. Jedynie 5 zł więcej daje wiele bonusów! Użytkownicy otrzymają dostęp do streamu live FAME 13 w jakości 1080p oraz możliwość ponownego obejrzenia przez tydzień po zakończeniu! Co więcej, użytkownicy przez ten sam czas, jak i oczywiście NA ŻYWO będą mogli oglądać Lożę Szyderców. Ponadto przy zakupie otrzymany również będzie także kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do nagrań z gal z numerami 10, 11 i 12!

O której i gdzie FAME MMA 13 PPV

 • FAME 13 odbędzie się 26 marca 2022 roku.
 • Początek gali FAME 13 planowany jest na godzinę 20:00.
 • Miejscem, w którym odbędzie FAME 13 będzie Arena Gliwice przy ul. Akademickiej 50 w Gliwicach.

-> OBSTAW GALĘ FAME MMA 13!

Karta walk FAME MMA 13

Main event:

 • Sergiusz „Nitrozyniak” Górski vs Paweł „Unboxall” Smektalski 1.582.15

Co-main event:

 • Paweł „Popek” Mikołajuw vs Norman „Stormin” Parke 2.751.35
 • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Adrian „Polak” Polański 1.522.25 – walka bez limitu czasowego
 • Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz 1.901.75 – walka o pas mistrzowski FAME MMA Kobiet w wadze koguciej
 • Robert „Sutonator” Pasut vs Jakub „Japczan” Piotrowicz 1.751.90
 • Paweł „Ponczek” Sikora vs Dawid Malczyński 2.751.35
 • Piotr „Szeli” Szeliga vs Gabriel „Arab” Al-Sulwi 2.501.42
Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski w FAME MMA? "My damy do KSW swojego zawodnika, to kwestia dogadania"

KARTA WSTĘPNA

 • Mariusz „Hejter” Słoński vs Rafał „Takefun” Górniak 2.351.48
 • Patryk „Patrykos” Domke vs Kuba „Kuba Post” Post 1.154.25

Karta i kursy na dzień: 20.03.2022 r.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.