FAME MMA

Szeliga wyjaśnia, jakie papiery dał „Arabowi” do podpisania! „To był papier od mojego adwokata. Było w nim zawarte…”

Za nami oficjalna ceremonia ważenia i face-to-face przed jutrzejszą galą FAME 13, na której do klatki powróci Piotr Szeliga. W jednym z najbardziej wyczekiwanych starć zmierzy się z „Arabem”.

Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi. Szeliga nie szczędzi ostrych słów i obraża swojego rywala. Co ciekawe, nie otrzymuje żadnej odpowiedzi od „Araba”, który mocno zaskakuje swoim spokojnym zachowaniem i unikaniem jakichkolwiek dyskusji.

Zawodnicy na dzisiejszej ceremonii stanęli twarzą w twarz, a Szeliga niespodziewanie wyciągnął dokumenty i chciał, żeby „Arab” podpisał je, zanim dojdzie do pojedynku w Arena Gliwice. Raper jednak odmówił oraz zapewnił, że dotrzyma słowa i przekaże pieniądze trenerowi Antończakowi.

„Szeli” nazwał go jednak „je**anym farmazonem” i dodał, że mu nie wierzy. Dlatego właśnie przygotował papiery, o których więcej powiedział w wywiadzie dla fansportu.pl.

– To był papier skonstruowany przez mojego adwokata, w którym była zawarta umowa o oddanie właśnie tych pieniążków wszystkich, o których mówił w internecie. Po prostu chciałem mieć to podpisane, ale że nie podpisał, to dalej nie wierzę, że te pieniądze odda.

Całą rozmowę z Piotrem Szeligą znajdziesz poniżej.

Sprawdź!  Trener Okniński podał kwotę, za jaką zawalczy na gali FAME! "Jak tyle dadzą, to wychodzę"

FAME MMA 13 obejrzymy jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Kursy bukmacherskie na walkę Piotr Szeliga vs „Arab”

Według bukmacherów Piotr Szeliga od początku był sporym underdogiem, jednak z czasem kurs na jego zwycięstwo zaczął mocno spadać. W ubiegłym tygodniu wynosił on 2.60, natomiast dzisiaj już 2.00.

Źródło: BetClic

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.