FAME MMA

Fame Firday Arena – Wyniki i ceremonia ważenia NA ŻYWO

Już dziś o godzinie 18:00 rusza oficjalna ceremonia ważenia i media trening przed galą Fame Friday Arena #1. Wydarzenie odbędzie się jutro w piątek 21 lipca, a kibice mogli zobaczyć próbkę umiejętności zawodników. Poniżej znajdziecie wszystkie wyniki ważenia na żywo!

Gdzie oglądać Fame MMA PPV?

Nowy projekt organizacji Fame MMA natychmiast zerwał serca kibiców. Fame Friday Arena to seria eventów, które dotrą do mniejszych hal. Już pierwsza, historyczna gala zawiera fenomenalne zestawienia, jak Pasternak vs Tyburski, czy Alberto vs Kubańczyk. Nie brak nowych twarzy, które zadebiutują w klatce organizacji oraz nietypowych stypulacji.

Wyniki ważenia Fame Friday Arena na żywo

We czwartek 20 lipca, czyli dzień przed premierową galą FAME FRIDAY ARENA o godzinie 18:00 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia i ostatnie spotkania twarzą w twarz zawodników i zawodniczek biorących udział w gali. Tuż przed tym wszyscy fani oglądający na żywo mogą też zobaczyć próbkę umiejętności bohaterów wydarzenia na media treningu.

Fame Friday Arena 1 odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia. W klatce pojawi się między innymi Michał Pasternak, który w K-1 zmierzy się z Pawłem Tyburskim. „Księżniczka” uznawany jest za najlepszego freak fightera i teraz będzie mógł udowodnić swoją wartość. Wszystkich ciekawi taktyka „Wampira”, który w swojej ostatniej walce dał się wystrzelać Piotrowi Szelidze, a następnie brutalnie skończył go w 3. rundzie.

Sprawdź!  Federacje wykorzystują zawodowców!? Kołecki mocno o sportowcach we freakach [WIDEO]

Na Fame Friday Arena nie zabraknie też innych znanych i uwielbianych twarzy. Pojawi się Marcin Dubiel, który stoczy walkę z Filipkiem. Znany z organizacji GROMDA Tomasz „Zadyma” Gromadzki przywita z kolei dawno niewidzianego Piotra Tyburskiego. Kolejną walkę stoczy ulubieniec publiczności „Daro Lew”, który zrobił prawdziwe show na konferencji!

-> Oglądaj FAME FRIDAY ARENA na żywo!

Galę FAME FRIDAY ARENA obejrzeć można wyłącznie przez PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena zaczyna się już od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty. Kliknij w baner, aby uzyskać dostęp do FAME FRIDAY ARENA.

Typy i kursy bukmacherskie na Fame FRIDAY ARENA #1

FAME FRIDAY ARENA obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera BetClic! Wszyscy nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

-> Otwórz konto i odbierz BONUS na Fame FRIDAY ARENA! <-

Karta walk i wyniki ważenia Fame Friday Arena #1 NA ŻYWO

Wyniki będą aktualizowane na bieżąco od 18:00.

  • Alberto Simao (84,7 kg) vs (84,8 kg) Jakub „Kubańczyk” Flas
  • Filip „Filipek” Marcinek (75,6 kg) vs (78,8 kg) Marcin Dubiel
  • Jose „Josef Bratan” Simao (74,2 kg) vs (74,2 kg) Kuba Nowaczkiewicz
  • Michał „Wampir” Pasternak (92,7 kg) vs (92 kg) Paweł „Księżniczka” Tyburski
  • Piotr „Świr” Świerczewski (89,6 kg) vs (86,9 kg) Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Dominik „Jaxu” Jax (95,9 kg) vs (98 kg) Adrian „Medusa” Salamon
  • Piotr „Tybori” Tyburski (83,6 kg) vs (81,7 kg) Tomasz „Zadyma” Gromadzki
  • Olga „Nanami Chan” Sałacka (58,4 kg) vs (59,0 kg) Elizabeth „Lizi” Anorue
  • Aleksandr „Sasha” Muzheiko (77,5 kg) vs (77,4 kg) Dawid Malczyński
  • Piotr „Edzio” Bylina (71,5 kg) vs (71,3 kg) Kornel „Koro” Regel
Sprawdź!  Szef FAME MMA podaje dokładną liczbę sprzedanych PPV po ostatniej gali: "Jest to nasz dotychczasowy rekord"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.