FAME MMA

FAME MMA odwiedzi kolejne miasto! Rozpara zdradził datę i miejsce gali FAME Friday Arena 2!

Prezes FAME MMA Krzysztof Rozpara zdradził datę następnej gali z serii Friday Arena. Po Wrocławiu największa polska federacja zawita do kolejnego miasta.

Już jutro odbędzie się pierwsza edycja FAME Friday Arena. Są to dodatkowe wydarzenia organizowane w piątek, przy okazji których federacja odwiedza nowe miejscowości. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia.

Gala cieszy się ogromnym zainteresowaniem i już dwa tygodnie temu FAME ogłosiło kolejny sold out. Fani ponownie wykupili wszystkie bilety, a wydarzenie można obejrzeć jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie BANER-1024x331.png

Prezes FAME potwierdza kolejną galę

Przy okazji ceremonii ważenia przed FAME Friday Arena 1 prezes federacji rozmawiał z portalem fansportu.pl. W wywiadzie ujawnił, że kolejne wydarzenie odbędzie się już 29 września. Tym razem FAME MMA odwiedzi Szczecin.

Dotychczas żadna gala tej federacji nie została zorganizowana w stolicy województwa zachodniopomorskiego – Ujawnimy tutaj, FAME Friday Arena 2, 29 września w Szczecinie. Zupełnie nowe miejsce. Szukaliśmy sposobu na to, by zorganizować dodatkowe wydarzenia i zrobić to w zupełnie nowych miejscach.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.