FAME MMA

Marcin Dubiel przerywa wywiad! Mocne przesłanie do Filipka! [WIDEO]

Przy okazji nadchodzącej gali FAME Friday Arena 1 włodarz federacji „Boxdel” udzielił wywiadu, w którym poruszył najgłośniejsze freakowe tematy.

Federacja FAME zamierza podbić rynek i ruszyła z dodatkową serią piątkowych wydarzeń. Pierwsza gala odbędzie się już w tę sobotę we wrocławskiej Hali Stulecia. Wszystkie bilety zostały wyprzedane, a dostęp możesz uzyskać wyłącznie poprzez zakup PPV.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie BANER-1024x331.png

„Boxdel” między innymi skrytykował ostatnie zachowanie Amadeusz „Ferrariego” Roślika, który na siłę próbuje doprowadzić do konfliktu z włodarzem FAME. Wytypował również zwycięstwo Pawła Tyburskiego w walce z Michałem Pasternakiem oraz wypowiedział się na temat Clout MMA.

W pewnym momencie wywiad przerwał Marcin Dubiel, który zapowiedział egzekucję w walce z „Filipkiem”. Jest wściekły na to, że rywal zmusił go do zbijania tak wielu kilogramów – Urwę mu ku**a łeb! Za to, że musiałem to robić.

Wszystkie pojedynki FAME MMA obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Jóźwiak wydał oświadczenie po porażce! "Nie poddałem walki, mój charakter mi na to nie pozwolił"

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.