FAME MMA

Marcin Różalski z uznaniem o Don Kasjo: „Jako baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości”

W miniony weekend odbył się długo wyczekiwany pojedynek pomiędzy Normanem Parke a Kasjuszem Życińskim. Starcie było main eventem jubileuszowej gali FAME MMA 10.

Zdanie co do pojedynku były mocno podzielone. Część uważała, że Stormin jako zawodowy fighter szybko rozprawi się z gwiazdą poznańskiej organizacji. Kibice liczyli na nokaut, czy też deklasację. Natomiast z drugiej strony pojawiło się wiele głosów, że pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej, w której Don Kasjo ma większe doświadczenie.

Między innymi Gracjasz Szadziński i Marcin Różalski uważali, że Don Kasjo ma szansę na wypunktowanie byłego zawodnika UFC. Różal w jednym z wywiadów powiedział – Kasjusz zaczynał od bycia sportowcem, a nie YouTuberem, imprezowiczem. To mu gdzieś tam zostało. Jeżeli on podejdzie na poważnie do tej walki, naprawdę się skupi i zacznie przypominać sobie te swoje myczki, jakie robił, będąc pięściarzem amatorskim, to jest duża szansa, że może pokonać Parke. Nawet nie przez nokaut, ale na punkty, po prostu wypunktować go.

Pojedynek zakończył się jednogłośną decyzją sędziów, którzy wskazali zwycięstwo Normana Parke. Don Kasjo złożył protest, jednak ostatecznie został on odrzucony, a wynik pozostał bez zmian.

Sprawdź!  "Jego najcięższą walką mogła być ta z Najmanem, ale on wymiękł i obsrał gacie" - Norman Parke o pojedynkach "Don Kasjo" w klatce Fame MMA

RÓŻAL Z UZNANIEM O KASJUSZU ŻYCIŃSKIM

W rozmowie z mymma.pl Różalski po raz kolejny wypowiedział się o gwiazdorze FAME MMA. Co ciekawe, zawodnik Genesis zalicza się do niewielkiego grona osób ze środowiska sportów walki, które nie wypowiadają się negatywnie o Życińskim.

– Bardzo mi się podobała, nie oglądałem, ale z tego, co słyszałem, była dobra walka na przykład Kasjusza z Parke. Widzisz Kasjusz, ja go oczywiście nie oceniam dobre czy złe, ja mówię swoje zdanie, że mi się teraz podobała postawa Kasjusza, bo to on był zaczepiany przez Parke, to Parke szukał cały czas jakieś zaczepki. Kasjusz co fajnie pokazał, potrafi przejść z takiego hulawczego trybu życia, jak on to mówi o sobie, a jednak się przygotował mega do walki. Jako ten baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości. Kontrowersje po walce były, wiesz, o co chodzi? To nie była taka walka do jednej bramki.

Źródło: mymma.pl

Sprawdź!  Don Kasjo odpowiada na słowa Mateusza Gamrota! "Boi się i tyle. Mam go w chu*u i kończę z nim też temat"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *