FAME MMA

FAME. Dominacja Wrzoska! Rozbił Zadymę w fenomenalnej walce [WIDEO]

W sobotni wieczór 9 grudnia rozpoczęła się gala FAME: Reborn. Walką otwarcia było starcie znanych i doświadczonych fighterów. Marcin Wrzosek starł się z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim.

Gala FAME: Reborn przyciągnęła uwagę tysięcy kibiców, nie tylko freakowych. W karcie walk znalazło się miejsce dla znakomitych sportowców, jak powracający Norman Parke. debiutujący Maciej Sulęcki, czy Michał Pasternak.

Na programach zapowiadających wydarzenie nie zabrakło oczywiście „dymów”, które tylko rozpaliły publikę. Natan Marcoń spiął się z „Polakiem” i skończył z rozbitym nosem. Pojedynek przez to stanął pod znakiem zapytania.

Kliknij i oglądaj FAME: Reborn w PPV!

Walką otwarcia FAME: Reborn było natomiast starcie „Zadyma” vs „Polish Zombie”. Marcin Wrzosek doskonale jest znany polskim fanom MMA z występów w KSW, czy The Ultimate Fighter. Tym razem nie mógł jednak skorzystać z pełni swoich umiejętności, gdyż walka odbywała się na zasadach K-1. Znany z GROMDY Tomasz Gromadzki był skazywany na porażkę. Czy „Zadyma” poniósł pierwszą porażkę we freak fightach?

FAME: Wrzosek vs Zadyma – RELACJA

RUNDA 1

„Polish Zombie” rozpoczął od frontalnego kopnięcia, Zadyma odpowiedział low kickiem i mieszanką ciosów. Mocna wymiana w krótkim dystansie, mocne krótkie haki. Wrzosek szuka klinczu, doszło kilka kolan na głowę i korpus. Gromadzki odpowiada, ale szybciej bije sierpami. Zadyma przyjął już sporo low kicków, wchodzi w półdystans, ale jego ciosy nie wchodzą czysto na głowę „Polish Zombie”. Wrzosek szuka overhanda w kontrze na kopnięcie, trafia za to kombinacją lewy-prawy. „Polish Zombie” mocno bije kolanami w klinczu, wyrwał jeszcze hak na „schaby”. Chaotyczna wymiana w ostatnich sekundach, Gromadzki przyjął kilka ciosów na głowę.

Sprawdź!  Jedna z freakowych organizacji zniknie z rynku? Potężne problemy finansowe!

RUNDA 2

Panowie szybko zderzyli się głowami, to już drugie w tej walce. Przypadkowy faul Wrzoska, lekarz ogląda Gromadzkiego. Wrzosek szybko szuka mocnego lewego, trafia prawym cepem! Zadyma szuka obrotówki, ale wylądował na deskach. Ponownie zaraz trafia Marcin, atakuje mocnymi lowkickami i trafia mocnym prawym prostym. Kolejna próba obrotówki Gromadzkiego, ale zaraz obrywa kolejnymi ciosami. Zadyma rusza z szybkimi hakami, ale daleki jest od trafienia „Polish Zombie”, co ten skrzętnie wykorzystuje i celnie bije. Wrzosek kończy jeszcze rundę ciosami i na głowę i na korpus.

RUNDA 3

Wrzosek nie rusza na rywala, wie, że walkę ma póki co w kieszeni. Szuka ciosów na korpus, Zadyma się uruchamia i posyła haki na żebra. Kapitalna kontra „Polish Zombie” na low kick Gromadzkiego. W końcu Tomasz dochodzi do głosu, ale zaraz zbiera mocne kolejne kolano. Potężne, a przede wszystkim celne prawe sierpy Wrzoska! O krok przed Zadymą jest były mistrz KSW, który pokusił się jeszcze o obrotówkę. Wrzosek przyjmuje pojedyncze ciosy, ale odpowiada niezwykle precyzyjnie. Mocno bił „na doły” Gromadzki, ale zainkasował jeszcze kolano na głowę.

Sprawdź!  Ostatni raz twarzą w twarz przed walką! Szeliga pewny wygranej z Wrzoskiem! [WIDEO]

Wynik walki: Marcin Wrzosek wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów!

Zobacz wywiady po FAME: Reborn.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.