FAME MMA

(VIDEO) Szeliga publikuje wiadomości od Denisa! Załęcki poruszał w nich temat „Gleby”! „Zaczepia cię taki Patryk z Torunia, nawet mu nie dawaj atencji”

Piotr Szeliga udostępnił na swoich social mediach prywatne rozmowy Denisa Załęckiego, w których ten mówi o Patryku Tołkaczewskim. Zawodnik High League nie dał się jednak zaskoczyć.

„Szeli” postanowił pójść krok dalej i poza Instastories skierowany do „Bad Boya” opublikował głosówki, które wysyłał mu zawodnik z Torunia. Na nagraniach Załęcki w mocnych słowach wypowiada się na temat „Gleby”, razem z którym podczas gali FAME 16 skonfrontował się z Szeligą.

Szeliga udostępnia wiadomości od Denisa!

Denis mówi między innymi o tym, by Szeliga nie odpowiadał na zaczepki ze strony „Gleby” oraz innych zawodników GROMDY:

– Widzę, że cię zaczepia taki Patryk „Gleba” z Torunia, nie odpowiadaj nawet, nie dawaj gościom atencji. Nawet nie odpowiadaj takim ludziom, bo to szkoda czasu.

(…) Nie odpowiadaj tym wszystkim lamusom, którzy chcą z tobą walczyć, tym Gromdziarzom.

(…) To są właśnie takie kurwa typy. Grabowski pewnie ich wysłał. Nie mają co robić w życiu, szukają walk freakowych.

Dodatkowo w opisie wyjaśnił, skąd wziął się konflikt pomiędzy nim, a Załęckim i Tołkaczewskim. Będąc pod wpływem alkoholu w rozmowie z „Glebą” freak fighter miał wspomnieć słowa Denisa, które słyszymy na nagraniu.

Sprawdź!  Piotr Szeliga w ostrych słowach odpowiada na wyzwanie Araba! "Aż mnie zmroziło z wkur**enia. Robisz cyrk z tragedii"

– Sam pierwszy mi o NIM powiedziałeś bym nie reagował na jego zaczepki bo chce się wkręcić do Świata Freaków, żeby zarabiać lepsze siano.

Na gali „Gromda” będąc pod wpływem alko na jakieś jego pytanie, pi*rdolnąłem coś w stylu „Nawet Denis mówił mi, żebym nie dawał ci żadnej Atencji” i to nie była żadna próba skłócenia WAS jak to przedstawiacie tylko powiedzenie PRAWDY.

Szczerze, to nie miałem pojęcia, że to twój „przyjaciel” biorąc pod uwagę narracje tej rozmowy, przedstawiłeś go trochę inaczej – według Szeligi, to miała być ta rzekoma próba skłócenia, o której kilkukrotnie mówił „Gleba”.

Następnie tak podsumował całą sprawę, która w ostatnim czasie jest jedną z najgłośniejszych afer na scenie freakowej:

– Mój wniosek jest Taki. W pewnym momencie waszego życia, wasze drogi się zeszły i stwierdziłeś, że pomożesz mu się wybić W internecie by stał się atrakcyjny dla federacji FreakFightowych i stwierdziliście, że Szeliga będzie najlepszym kozłem ofiarnym bo zdania na jego temat są podzielone a, że ma krótki ląd to może wybuchnie z nim jakaś Afera.

– No to was zaskoczę tak jak na hali bo jak widziałem, mój brak reakcji na wasze zachowanie wyprowadził was z równowagi, przez co wymknęło się to wam z pod kontroli. A Szeliga oprócz krótkiego lontu ma też mózg i nie dał się tej prowokacji 

Całe nagranie z prywatnymi wiadomościami oraz wpis Szeligi znajdziesz poniżej. Pojawiła się również odpowiedź ze strony Denisa.

Denis odpowiada na opublikowane rozmowy!

Denis nie pozostawił tego bez komentarza. Odpowiedział na udostępnienie prywatnych wiadomości i wyjaśnił, że głosówki przesłał w momencie, gdy był skonfliktowany z „Glebą” między innymi z winy Szeligi i innych osób. „Bad Boy” zapewnia, że Tołkaczewski wiedział o wiadomościach wysłanych do „Szeliego”.

Sprawdź!  Szeliga po konferencji FAME: "Jestem z osiedla. Mam swoje zasady, ale w show-biznesie trzeba być elastycznym"

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.