FAME MMA

Okniński i Pasternak śmieją się z Szeligi po ogłoszeniu starcia na FAME 18! „To jest pogromca…”

Trener Mirosław Okniński w swoim stylu zaczyna wbijać szpilki w rywala swojego podopiecznego. Tym razem ostatnie nagranie zostało skierowane w stronę Piotra Szeligi.

To właśnie z „Szelim” zmierzy się Michał Pasternak, który 20 maja zadebiutuje w federacji FAME. Co ciekawe, nie będzie to jednak pojedynek w formule MMA, tylko na zasadach K-1. Mimo to „Wampir” zapowiedział, że ma prosty plan na rywala, czyli szybki nokaut.

Okniński i Pasternak wbijają szpilkę w Szeligę

Krótko po ogłoszeniu do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć trenera i jego podopiecznego. Postanowili oni uderzyć we freak fightera i nawiązali do głośnego filmiku z jego udziałem:

Co walka ma być teraz? – Pyta Okniński i kontynuuje po odpowiedzi Pasternaka To jest gilojad. Haha, pogromca gili.

Wygląda na to, że to dopiero początek przygody Pasternaka we freak fightach. Zamierza tam zostać na dłużej i jak sam stwierdził w jednym z ostatnich wywiadów, w przyszłości zapewne dojdzie do walki z Mateuszem Kubiszynem.

Dodał również, że „Don Diego” będący trenerem Szeligi wysyła swojego zawodnika jako mięso armatnie. Zdaniem „Wampira” dzięki temu Kubiszyn będzie mógł lepiej przygotować się na ich wspólny pojedynek – Myślę, że w przyszłości taka walka będzie miała miejsce – przyznał w rozmowie z TVreklama.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  "Don Kasjo" o konflikcie freakowych federacji: "Rozmawiałem z zawodnikami FAME. Mają oficjalny zakaz..."

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.