FAME MMA

Boxdel wyjaśnia dlaczego nie lubi Borysa Mańkowskiego: „To chciałem mu przekazać, ale Norman ku*wa wybił mnie z równowagi i później już milczałem”

Za nami konferencja poprzedzająca gale Fame MMA 11, na której zawalczy były mistrz KSW Borys Mańkowski, a jego rywalem będzie Norman Parke.

Zawodnicy stoczą pojedynek w nowej formule. Nie ma wątpliwości, że będzie to brutalne starcie. Fighterzy w rękawicach od MMA stoczą starcie na zasadach brudnego boksu. Będą się bić bez przerwy przez 15 minut, bez podziału na rundy.

Podczas konferencji Boxdel próbował wyjaśnić, o co chodzi w relacji pomiędzy nim a Borysem Mańkowskim, gdyż sam zawodnik przyznał, że za bardzo nie wie, o co chodzi. Rozmowę przerwał jednak Norman Parke, który zaznaczył, że to on walczy z Mańkowskim, a nie Boxdel.

Swoją wypowiedź włodarz Fame MMA dokończył w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim. Wyjaśnił, dlaczego nie pała sympatią do Mańkowskiego, co zamierzał zrobić podczas konferencji, jednak został wybity z równowagi.

Nie pogadaliśmy o tych sprawach nawet. Smutno mi jest trochę. To nie jest tak, że, mimo że jestem młodszy, to powinienem teoretycznie podbić do Borysa i pogodzić się, bo walczy w mojej federacji. To jednak tak nie ma. Obraca się, dziwnie się na mnie patrzy. Dziwnie się czuję po prostu.

Mam do niego uraz za tą sytuację. Ustawiłem mu streama, u niego w mieszkaniu byłem, rozmawialiśmy nie raz na temat walk, właśnie na gali Fame. Borys zawsze gdzieś tam poklepał po plecach: „Zajebiście, fajnie ogarniasz, rozumiesz to”. Po czym zrobił potem ten materiał o tej patologii na Fame. Ok, spoko, były patologiczne sytuacje i nie będę tego ukrywał. No ale najpierw cię klepie po plecach, a później wbija ci nóż w plecy. Nie pałam sympatią do Borysa. To chciałem mu przekazać na konfie, ale Norman wybił mnie z równowagi i przez całą część milczałem.

Boxdel w rozmowie z portalem fansportu.pl przyznał również, że według niego podczas konferencji Borys był nieco nudny. Włodarz zamierza wycisnąć z niego i z Normana Parke jak najwięcej, gdyż jest świadomy konfliktu pomiędzy fighterami.

Sprawdź!  "Boxdel" o aferze przed konferencją FAME: "Nie są źli na Arka, ale Jacek znalazł sobie misję, żeby pomścić żonę prezesa"

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.