FAME MMA

Face-to-face Szeliga vs Pasternak! Duże emocje przed walką na FAME 18

Gala Fame MMA 18 odbędzie się już jutro, a dziś miało miejsce oficjalne ważenie zawodników. Po nim zobaczyliśmy też ostatnie face to face przed jutrzejszym wydarzeniem!

Kolejna gala Fame MMA będzie miała miejsce w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie dojdzie między innymi do walki Pasternak vs Szeliga. Dla popularnego freak fightera będzie to kolejne wielkie wyzwanie po tym, jak udało mu się pokonać Marcina Wrzoska. Również zasady zdają się faworyzować „Szeliego”, gdyż panowie zmierzą się na zasadach K-1.

Mimo wszystko faworytem w oczach bukmacherów jest Michał Pasternak. Popularny „Wampir” ma dokładnie 25 walk w zawodowym MMA na koncie. Podopieczny Mirosława Oknińskiego wchodzi do świata freak fightów, gdzie ma zamiar pokazać, że przeważa nad resztą stawki.

-> Oglądaj Fame MMA 18 na żywo! <-

Fame MMA 18: Face to face Pasternak vs Szeliga

Tradycyjnie dzień przed galą Fame MMA 18 odbył się media trening i oficjalne ważenie zawodników. Po nim zaś doszło do face to face pomiędzy Michałem Pasternakiem i Piotrem Szeligą, które możecie zobaczyć poniżej.

Sprawdź!  Murański twierdzi, że Tańcula nie wygrał starcia na FAME 12! "Zadał mi 135 czystych uderzeń. Ta walka zakończyła się dyskwalifikacją"

„Wampir” już jutro w klatce będzie miał nie tylko przewagę doświadczenia ale również warunków fizycznych. Jest aż 14 cm wyższy, ma większy zasięg ramion o 8 cm i wniósł na wagę 101 kg, natomiast Szeliga 97,8 kg.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Galę FAME 18 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.