FAME MMA

Kibice nie chcą Dubiela we freakach! Mocna reakcja na wiadomość o powrocie do klatki!

Wygląda na to, że jednak dojdzie do powrotu Marcina Dubiela, chociaż wszyscy kibice są temu przeciwni. Internauci jednoznacznie zareagowali na całą sytuację.

Już jakiś czas temu mówiło się o pojedynku Dubiela z Adrianem Polakiem. Federacja FAME zapewniała jednak, że nie planowała przywrócić influencera, a kibice dali jasno do zrozumienia, że jeśli weźmie udział w gali, to nie wykupią PPV.

Dubiel wraca do freak fightów?

Jak się okazuje, jedna z organizacji podjęła ryzyko. „Polak” właśnie sam potwierdził w rozmowie z kanałem 6PAK, że zawalczy z Dubielem na najbliższej gali. Okoliczności pojedynku są absurdalne, jeśli to, co przekazał Adrian, jest całkowitą prawdą.

Nie wskazał wprost czy chodzi o organizacje FAME, Clout czy może Prime. Ujawnił jednak, że zawalczy na najbliższej gali, ale starcie z Dubielem będzie niezapowiedzianym bonusem:

– Ta walka będzie, tylko jest niezapowiedziana na tej karcie walk. To jest taki bonus. Na najbliższej gali.

Polański wyjawił również, że ma zakaz przygotowywania się! Jeśli będzie trenował, zostanie na niego nałożona kara finansowa! Być może jest to sposób na zwiększenie szansa Dubiela i próbę poprawienia jego wizerunku:

Sprawdź!  Dawid Załęcki skomentował oświadczenie syna. "Ja się łapię za głowę w..." [WIDEO]

– Mi zostało zabronione przygotowywanie się do tej walki. Z góry jest powiedziane, że nie mogę trenować. Tam jest coś takiego, że jak będę trenować i zostanie mi to udowodnione, to dostanę karę pieniężną.

Kibice jednak nie zostawili suchej nitki na Dubielu. Nie ma wątpliwości, że nie chcą oglądać go w klatce żadnej z organizacji. Pod wywiadem pojawiły się takie komentarze:

– Każdy, KTO zawalczy z Dubielem, też powinien robić EXIT. Nie ma dawania WALK.

– Czas dać sobie spokój z tym FAME. Strzelają sobie jednocześnie w oba kolana, ciekawe czy świadomie, czy też jest to zabieg zamierzony, aby pogrążyć federacje. STOP DUBIEL!!!

– Nie kupię PPV przez Dubiela.

– Jeśli to prawda… To czas przestać kupować PPV.

– Jak Dubiel pojawi się FAME, to wszyscy powinniśmy zbojkotować galę FAME. NIE DLA DUBIELA!!!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.