FAME MMA

Awantura przed FAME 18! Wściekły Daro Lew stracił swoją maskę!

Za nami oficjalna ceremonia ważenia, podczas której nie brakowało dużych emocji. W trakcie face-to-face doszło do awantury pomiędzy „Daro Lwem” i Natanem Marconiem.

Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi i freak fighterzy już dzisiaj będą mieli okazję wyjaśnić wszystko podczas gali FAME 18 w Atlas Arenie. Wczoraj do spięcia pomiędzy nimi doszło już podczas media treningu, kiedy to na scenę razem z Natanem wyszły dwie osoby przebrane za lwy.

-> Oglądaj Fame MMA 18 na żywo! <-

Awantura „Daro Lew” vs Natan

Kiedy zawodnicy stanęli twarzą w twarz, ponownie doszło do awantury. Tym razem Natan Marcoń, który jest faworytem tego zestawienia, ściągnął rywalowi z głowy maskę lwa. Wściekły Dariusz Kaźmierczuk rzucił się na przeciwnika, jednak został zatrzymany przez ochronę.

Dla wielu jest to jedno z najciekawszych zestawień, gdyż „Daro Lew” zadbał o to, by podczas konferencji i na wywiadach nie brakowało emocji. Fani liczą na to, że niesiony ostatnią wygraną z „Ludwiczkiem” tym razem będzie w stanie skończyć rywala przed czasem:

Kursy bukmacherskie na walkę „Daro Lew” vs Natan Marcoń

Galę FAME 18 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Wiemy, w jakim stanie znajduje się Rafał Antończak! Rodzina zabrała głos w sprawie ostatnich wydarzeń!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.