KSW

Doping i narkotyki w organizmie byłego mistrza KSW! Został ukarany za stosowanie nielegalnych środków!

Znamy szczegóły głośnej wpadki zawodników PFL. Wiemy dokładnie, jakie substancje stosowali i jakie nałożono na nich kary.

Komisja Stanowa Stanu Nevada opublikowała pełną listę środków, a także terminy zawieszeń oraz kary finansowe, jakie zostały wymierzone aż 9 zawodnikom. Wśród nich znalazł się m.in. były mistrz KSW Daniel Torres.

Były mistrz KSW ukarany

Fighter sprawił dużą niespodziankę i znokautował Salahdine’a Parnasse. Na ten moment jest jedynym zawodnikiem, któremu udało się pokonać Francuza i odebrać mu pas kategorii piórkowej. Po przegranym rewanżu stoczył jeszcze jedną walkę dla KSW. Po decyzji sędziów pokonał Borysa Mańkowskiego, po czy przeszedł do PFL.

W amerykańskiej organizacji stoczył tylko jedną walkę. Zmierzył się z Alejandro Floresem i przegrał przez decyzję sędziów, jednak po wpadce wynik został zmieniony na no-contest.

Jak się okazało, w jego organizmie wykryto steryd anaboliczno-androgenny Drostanolon nazywany również Masteronem oraz… amfetaminę. Za stosowanie niedozwolonych środków fighter został ukarany grzywną w wysokości 2500 dolarów oraz zawieszeniem do 1 stycznia 2024 roku.

Sprawdź!  Chuzhigaev poza KSW! Mistrz odchodzi z organizacji!

Poza Torresem na dopingu wpadł Polak Krzysztof Jotko, u którego wykryto klomifen. Zawieszono go za to na 6 miesięcy oraz ukarano grzywną 6500 dolarów. Ponadto testów nie przeszli również Bruno Cappelozza, Alejandro Flores, Will Fleury, Thiago Santos, Cezar Ferreira, Mohammad Fakhreddine i Rizvan Kuniev.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.