MMA

Najman gotowy zostać selekcjonerem Polski! Padły mocne słowa o Santosie: „W naszym kraju każdy…”

Marcin Najman ponownie skomentował kompromitację reprezentacji Polski. Jest gotowy objąć kadrę i zastąpić Fernando Santosa.

Biało-czerwoni mieli odnieść łatwe i pewno zwycięstwo w spotkaniu z Mołdawią. Po przerwie prowadziliśmy 2:0, jednak nasi rywale, którzy od początku byli skazywani przez wszystkich na porażkę, w drugiej połowie strzelili trzy bramki i sprawili wielką niespodziankę.

Najman uderza w selekcjonera

Porażki nie potrafił wyjaśnić ani selekcjoner Fernando Santos, ani zawodnicy. Głos zabrał Marcin Najman, który od dłuższego czasu mocno krytykuje pracę Portugalczyka. Zamieścił kilka wpisów, w których wbił szpilki zarówno w reprezentację, jak i selekcjonera.

Postanowił również zgłosić swoją kandydaturę do objęcia kadry. Postawił jednak kilka warunków. Przede wszystkim chce, aby przywrócono do składu Kamila Glika, Kamila Grosickiego i Dawida Kownackiego. Natomiast w swoim sztabie chce mieć Zbigniewa Bońka.

Niektórzy zapytają, a z czym Najman zna się lepiej od Santosa, jeśli chodzi o piłkę nożną? W naszym kraju każdy zna się lepiej od Santosa. Każdy! Jestem gotowy podjąć się poprowadzenia reprezentacji, ale pod pewnymi warunkami – mówi w nagraniu na swoich social mediach.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.