FAME MMA

Don Kasjo wróci do FAME? Wiemy, jaką walkę chciałby stoczyć

Wygląda na to, że kibice niedługo w końcu doczekają się powrotu Kasjusza Życińskiego do FAME MMA. Freak fighter wziął już nawet udział w programie tej federacji.

„Don Kasjo” przez długi czas był związany z największą polską organizacją freakową. Stoczył dla niej siedem pojedynków i był czołową gwiazdą. Niespodziewanie jednak zdecydował się na współpracę z Prime Show MMA i stał się twarzą nowej federacji.

Nie trudno jednak zauważyć, że starcia Kasjusza w Prime nie cieszą się już tak dużym zainteresowaniem. Dodatkowo rywale nie elektryzują widzów jak wcześniej. Fani liczyli więc na to, że prędzej czy później „Don Kasjo” powróci do FAME.

Ostatnie wydarzenia wskazują na to, że może się to wydarzyć już niedługo. Niewykluczone, że włodarze planują wielki powrót na FAME 20. Życiński wziął kilka dni temu udział w programie federacji, po którym udzielił kilka wywiadów.

Był pytany przede wszystkim o powrót i nie ukrywał, że jeśli dostanie dobrą ofertę, to ją rozważy i zastanowi się nad dalszą współpracą z FAME:

Sprawdź!  FAME MMA 14 Karta walk. Kiedy i gdzie FAME 14? Walki, zawodnicy. Cena FAME MMA 14 PPV, gdzie i jak kupić?

– Jak będzie propozycja, ją rozważę. O, tyle. Bardziej chodzi o przeciwnika, bo siana mam od ch..a. W mistrzostwach Polski wystartowałem, bo czuję się spełniony i wolny finansowo – przyznał w rozmowie z MMA-BNB.

Następnie wskazał, że byłby zainteresowany rewanżem z Normanem Parke. Uważa bowiem, że zwyciężył pierwszy pojedynek. Podkreślił, że z nim byłyby najciekawsze konferencje oraz ma jeszcze coś do udowodnienia.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.