FAME MMA

Tańcula wprost o walce z Polakiem: „Drugi raz w życiu mi się to zdarzyło…” [WIDEO]

Minionego wieczoru Arkadiusz Tańcula zaliczył bolesną porażkę po szybkim powrocie do klatki Fame MMA. Freak fighter po walce przyznał, że organizm odmówił mu posłuszeństwa.

Jeszcze na początku września Tańcula mierzył się z Amadeuszem „Ferrarim” w main evencie gali FAME. Zaledwie kilka tygodni później przyjął walkę z Adrianem „Polakiem” w limicie kategorii półśredniej. Arek przecenił jednak możliwości swojego organizmu i we czwartek przekroczył wagę.

Co gorsza organizm nie zdołał w pełni zregenerować się po skrajnym wycieńczeniu, jakie zafundował mu freak fighter. Efektem tego była porażka przez decyzję z Polańskim.

W rozmowie z kanałem Fansportu.pl Arek Tańcula przyznał, że w trakcie walki kompletnie opadł z sił. Prawdopodobniej był to też ostatni pojedynek freak fightera w limicie dywizji półśredniej, przynajmniej na ten moment.

Zobacz też inne wywiady po FAME Friday Arena 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.