High League

„Don Kasjo” vs. Denis Załęcki? Włodarz Prime Show MMA nie pozostawia złudzeń!

Już w przyszły weekend odbędzie się gala High League 4 z udziałem Denisa Załęckiego i Artura Szpilki. Okazuje się, że obaj zawodnicy mogą w przyszłości zmierzyć się z tym samym freak fighterem!

-> Obstaw High League 4 bez ryzyka!

Do walki „Bad Boya” ze „Szpilą” dojdzie już 17 września. Będzie to starcie w formule MMA na nietypowym dystansie 3 rundy po 4 minuty każda. Były pięściarz, a obecnie zawodnik KSW naciskał na pełen sportowy dystans, jednak Załęcki nie chciał dawać oponentowi takiej przewagi. Krótszy czas walki wymusi na nim więcej akcji, a wiadomo, że kondycja nie jest najmocniejszą stroną Denisa.

Obaj darzą się dużym szacunkiem i nie wiadomo do końca, z kim zawalczą w następnych pojedynkach. Torunianin zapowiadał w wywiadach, że w przypadku wygranej otrzyma jeszcze większe nazwisko, niż Artur Szpilka. O nim z kolei sporo mówi się w kontekście walki bokserskiej z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Takie starcie podobno było już wcześniej dogadane i niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości do niego dojdzie!

„Don Kasjo” chętny na walkę z Denisem Załęckim!

Okazuje się, że nie tylko były pretendent do mistrzostwa świata WBC jest na radarze „Don Kasjo”! Były gwiazdor Fame MMA, a obecnie włodarz Prime Show MMA urządził sesję pytań i odpowiedzi na swoim Instagramie, a jedno z nich dotyczyło toruńskiego „Bad Boya”.

Sprawdź!  Wjazd w Artura Szpilkę! Denis Załęcki zdradził, jaki ma plan na walkę: "Na pewno będzie nokaut z którejś strony"

Życiński został zapytany, czy zgodziłby się na walkę w K1 z Denisem Załęckim?

Jak wygra ze Szpilą. Czemu nie. – odpowiedział samozwańczy „Król”.

Załęcki zdobywał tytuły jeszcze za młodu, a walcząc we freak fightach pozostaje niepokonany w tej dyscyplinie. „Don Kasjo” ma nikłe doświadczenie w tej formule w porównaniu do „Bad Boya”. Przed trzema laty stoczył jedną walkę, w której zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.

-> Nie przegap premiery książki o legendarnym chuliganie!

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  "Don Kasjo" o starciu z Arturem Szpilką: "Żeby król się zgodził na walkę, to musi w końcu coś wygrać"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.