High League

Scarface odpala się w pierwszym wywiadzie na wolności! „Nawet Kwieciński nie przegrywa tyle, co Najman”

Paweł Bomba wyszedł na wolność i udzielił pierwszych wywiadów, w których uderzył między innymi w Marcina Najmana i Jacka Murańskiego.

„Scarface” to zawodnik High League, który stoczył trzy pojedynki. Przegrał z „Tarzanem” oraz „Ferrarim” i niespodziewanie zdominował Mateusza Murańskiego. Federacja planowała głośny rewanż 2vs2, w którym Murańscy mieli zmierzyć się z Bombą i „El Testosteronem”.

Niestety doszło do tragicznej śmierci Mateusza, a dodatkowo w tym samym czasie policja zatrzymała Bombę, który trafi do tymczasowego aresztu. Zza krat freak fighter zapowiadał, że po wyjściu na wolność podbije freak fighty, jednak w tym czasie organizacji High League przestała istnieć.

W ostatniej rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco przyznał, że być może zobaczymy go w nowej organizacji Clout MMA. Nic jednak na ten moment nie jest potwierdzone, ale zapewne federacja w najbliższym czasie zacznie ogłaszać swoich zawodników.

„Scarface” wypowiedział się m.in. na temat porażki z Amadeuszem „Ferarim” Roślikiem. Ponownie chciałby zmierzyć się z gwiazdą freak fightów i zrewanżować za ciężkie nokaut – To taka ujma dla mnie. Nie obrażając go, bo będę miał jeszcze czas, żeby go nawyzywać. Ja z takimi osobami nie przegrywam. To jest po prostu ujma dla mnie.

Nie szczędził też ostrych słów i w wywiadzie uderzył m.in. w Alana Kwiecińskiego czy Jacka Murańskiego i Marcina Najmana:

Sprawdź!  Denis zabrał głos! Ostro o Szelidze! "W wirtualu kozak, na realu ci*a. Internet swoje, ulica swoje"

– Nawet an*l Kwieciński nie przegrywa tyle, co Najman. On by nawet przegrał ze starym Murańskim. A on przez wszystkie swoje walki nie zadał an jednego ciosu. Tylko Najman to jest jedyna osoba, która jest w stanie przegrać bez otrzymania ciosu. Pomimo tego, że stary Murański nie bije, to Najman nie potrzebuje ciosu, żeby przegrać.

Stwierdził też, że zarówno Murański, jak i Najman mogą mu czyścić buty. Zapytany o pojedynek stwierdził jedynie, że na przeszkodzie może stanąć kontrakt „Murana”, który związał się z Prime Show MMA.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.