High League

Don Kasjo o walce z Denisem: „Niech coś najpierw wygra, a nie tylko pie***li w kółko to samo”

Kasjusz Życiński w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie potencjalnego pojedynku z Denisem Załęckim. Wyjaśnił, czy jest szansa na takie starcie.

Pomiędzy zawodnikami jest dużo złej krwi, a konflikt mocno przybrał na sile przed ostatnią galą High League, kiedy to w trakcie Rundek doszło do mocnej konfrontacji freak fighterów. Fani chcieliby zobaczyć ich pojedynek w klatce, jednak nie wiadomo, czy kiedykolwiek do takiego dojdzie.

„Don Kasjo” o walce z Denisem

Przede wszystkim Załęcki, który ma za sobą serię trzech porażek, jest aktualnie po operacji i musi przejść rehabilitację, zanim będzie mógł wrócić do walk. Niedawno zapowiadał, że zamierza zmierzyć się z m.in. z Denisem Labryga czy Danielem Omielańczukiem, jednak po ostatniej przegranej „Bad Boy” zawodnicy nie są już tak zainteresowani tymi pojedynkami, jak wcześniej.

Teraz głos zabrał również „Don Kasjo”, który w wywiadzie dla MMA Rocks wyjaśnił, że Załęcki musi odnieść najpierw jakieś zwycięstwo. Na to będziemy musieli jednak jeszcze poczekać, gdyż z całą pewnością w najbliższych miesiącach nie zobaczymy go w klatce:

– Szczerze mam go w ch*ju. Koło ch*ja mi lata. Jak coś wygra, to federacja może się odezwać i się zastanowię. Tak to mi koło ch*ja lata. Niech coś w końcu wygra, a nie te pie***lenie trzy po trzy cały czas w kółko to samo. To już się nudne robi. Oni myślą, że mają jakąkolwiek charyzmę, bo pie***lą ciągle to samo: „Sterydów się nażarłem, estrogen mi wyj***ło”.

– Nie podoba mi się to, że sportowcy czy pseudo sportowcy pie***lą o tych sterydach. Jaki oni dają przykład? Jak coś wygra i mi się jeszcze będzie chciało bawić w to, to pomyślimy. Ja w razie co będę miał z kim walczyć. Teraz zawodowcem się spotkam i to będzie wyzwanie.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.