KSW

Różal o walce Pudzianowski vs Szpilka: „Mariusz ma ciężkie ręce, ale nie ma siły ciosu”

Marin Różalski zabrał głos w sprawie nadchodzącego pojedynku pomiędzy jego byłym rywalem Mariuszem Pudzianowskim i Arturem Szpilką.

Już niecałe trzy tygodnie dzielą nas od hitowego wydarzenia na Stadionie Narodowym, czyli XTB KSW Colosseum 2. Podczas gali dojdzie do wielu emocjonujących starć, w tym konfrontacji znacznie bardziej doświadczonego „Pudziana” z początkującym w MMA „Szpilą”.

„Różal” typuje Szpilka vs Pudzianowski

W ostatnim wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego o pojedynek zapytany został Marcin Różalski, który kilka lat temu miał okazję walczyć z byłym strongmanem i zwyciężył przez poddanie. Przyznał, że kibicuje Szpilce, jednak więcej atutów ma Pudzianowski:

– Chciałbym, żeby wygrał Artur, ale czy wygra? Nie wiem. Mariusza nigdy nikt nie znokautował, był jakiś nokdaun, podłączenie, ale nokaut to nie. Artur potrafi uderzyć, ma przejrzystość, ma celność, ale Mariusz ma te gałęzie silne. Tyle lat dźwigał te ciężary, jak złapie, to jakby się przykleił. Jak wywróci, to Artur nie wstanie. Mówię tak, jak uważam. Ale jak Artur przymierzy i trafi, to może być koniec. Jakbym miał stawiać to 50/50. Więcej atutów jest po stronie Mariusza. Mariusz nie lubi przyjmować ciosów w dole, odklepał, to odklepał, ale w stójce kilka wymian podjął, ze mną też kilka wymian było. On od razu blokuje i wywraca z dużą efektywnością i z dużym skutkiem.

Następnie, gdy dziennikarz stwierdził, że mocną bronią Pudzianowskiego są lowkicki, „Różal” zaprzeczył i stwierdził, iż tak naprawdę Mariusz nie ma silnych kopnięć, ani uderzeń:

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski szybko kończy ciosami pojedynek z ochroniarzem Marcina Gortata - Nikolą Milanovicem! [WIDEO]

– Tu to cię poniosło. Jakie on może mieć lowkicki? Lowkicki to ma Arek Wrzosek, Tomek Sarara, zawodnicy, którzy wykopali miliardy lowkicków, a nie Mariusz, który sporadycznie kopie lowkick. Sparowałeś kiedyś z zawodnikami z boksu tajskiego, z K-1? Lekcy 70 parę kilo jednym lowem zetną ci dwie nogi. Zawodnicy, którzy wywodzą się ze sportów jak strongmani, mają duże ciężkie nogi, mocno nie kopią. Mariusz nie ma siły ciosy, ma ciężkie ręce, ale nie ma siły ciosu. Jak machnie to tak.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Wszystkie gal KSW obstawić można u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Sprawdź!  Sędzia zemścił się na Janikowskim? "Wolałbym pójść spać, niż się poddać. Sędzia nie darzy mnie sympatią i wykorzystał to, by..."

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.