Bez kategoriiPRIME SHOW MMA

Zawodnik Prime prosi o pieniądze! Wydał wszystko na imprezy? Don Kasjo komentuje: „Tak to jest, jak ludzie sobie nie radzą z melanżami, wszystko przehulają, a potem…”

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o zawodniku Prime Show MMA, który otworzył zbiórkę i prosił kibiców o pieniądze na życie.

Jakub Lasik to freak fighter, który ma za sobą trzy porażki. Przegrał najpierw z Pawłem Szulcem, następnie walkę 2vs1, gdzie wraz z Rafałem Pazikiem zmierzyli się z Alanem Kwiecińskim, a ostatni raz oglądaliśmy go w mocno nietypowym starciu.

Na gali Prime Show MMA 3 zawalczył przeciwko „Kamerzyście”, a pojedynek odbył się w budce telefonicznej. Rywal potrzebował zaledwie kilkudziesięciu sekund, żeby zdobyć łatwe zwycięstwo.

„Don Kasjo” mocno o zawodniku Prime

W ostatnim czasie na Lasika spadła ogromna krytyka. Założył on zbiórkę dla samego siebie i w sieci prosił o pieniądze, gdyż został zwolniony z pracy. Taka postawa nie spodobała się nie tylko fanom freak fightów, ale także osobom związanym z federacją.

Najpierw skrytykował zawodnika szef Prime Show MMA Tomasz Bezrąk, który na Facebooku napisał – Jak dla mnie to wstyd. Jako federacja jest mi wstyd. Jest dużo pracy dla każdego. Proszę, aby nie identyfikować z federacją. Idź do roboty. Przestań się mazać. Powiedz, gdzie mieszkasz, to pomogę ci robotę ogarnąć, a nie jakieś zrzutki. Tyle.

Teraz głos zabrał także Kasjusz Życiński, który w ostatnim wywiadzie dla AleKanał stwierdził, że freak fighter tak naprawdę wydał wszystkie pieniądze na imprezy:

Sprawdź!  Popek przez narkotyki odszedł z KSW! Żałuje tej decyzji: "Zerwałem kontrakt, bo znowu chciałem zacząć ćpać. Poszedłem na łatwiznę. Nie chciałem już..."

– Tak to jest, jak ludzie sobie nie radzą z melanżami, wszystko przehulają na melanż, a potem robią zbiórki. No żenujące to jest. No widzisz, jak ktoś nie ma głowy, nie ma nic w tej głowie i przehula cały hajs, który zarobi…

I to uważam, że łatwo zarobi, bo we freak fightach są łatwe pieniądze, nawet ci na najniższym szczeblu, to są duże pieniądze, porównując do zawodników zawodowych, gdzie pierwsze 10 walk muszą zapierdalać, robić walki ciężkie, nie przegrać. I dopiero po 10 walkach dostaną pewnie taką kwotę, jak we freakach za pierwszą. Nie doceniają niektórzy, im się w głowach pierdoli i potem robią zrzutki.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Murański otwarty na walkę 3vs1! "Ja mogę z takimi trzema na raz! To jest bardzo podobne do ulicy"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.