FAME MMA

Ferrari zabrał głos po przerwanej transmisji! Zapewnia, że nie był wystraszony: „Bardziej byłem zszokowany. Chyba logiczne, że trzeba wstać i…”

Amadeusz „Ferrari” Roślik zabrał głos w sprawie przerwanej transmisji i ataku Szymona Nowowiejskiego, do którego doszło kilka dni temu.

W minionym tygodniu do sieci trafiły nagrania z Tajlandii, na których możemy zobaczyć, jak „Apteka” wtargnął do pokoju i zaatakował zawodnika FAME oraz jego znajomych, gdy akurat ci robili kolejnego live’a na swoim kanale Trans TV.

„Ferrari” komentuje przerwany live

Głos jako pierwszy zabrał Nowowiejski, który zapewnia, że został poproszony o pomoc i tyle dlatego zainterweniował. Na swoim Instagramie opublikował kilkuminutowy materiał, w którym wyjaśnia:

– Przyszła do mnie najpierw jedna, potem druga dziewczyna Tajka, która poprosiła mnie o pomoc. Co wy myślicie, że jak ich szukałem? Nie, obudzili mnie w środku nocy, poproszono mnie o pomoc, czy pomogę. Stanąłem w obronie… W pomocy moim znajomym, żeby to naprostować. Podbiła do mnie Tajka moja koleżanka, czy jej pomogę.

Teraz kibice dostali również komentarz ze strony „Ferrariego”. Podczas jednej z transmisji próbował wytłumaczyć swoje zachowanie, gdyż Internauci zarzucają mu, że wystraszył się wtargnięcia Nowowiejskiego i nawet nie zareagował. Wyjaśnił, że wtargnięcie do pokoju potraktował jako napad i instynktownie przybrał „mobilną” pozycję:

Sprawdź!  Ferrari się odpalił! Mocne słowa przed FAME 17: "Upokorzę cię! Nie wiem, jak ty możesz patrzeć w lustro, szm*** bez zasad"

– Chyba logiczne, że trzeba kurwa wstać i być mobilnym, ocenić niczym pierdolony zwiadowca sytuację. Wstać, rozejrzeć się, co jest, jakie są wyjścia, którędy możesz spierdolić, czy masz coś, czym możesz się bronić, bo nie wiesz, ilu jest napastników, a zaznaczę, wiedziałem, że przyszło więcej osób. Nie wiedziałem w ilu, czy mają broń, czy mogą cię zabić.

– Z mojej perspektywy czy byłem przestraszony? Uważam, że byłem bardziej zszokowany. Czy miałem ochotę walczyć z tym gościem? Nie miałem ochoty. Nie będę walczył z nikim, kto mnie zaatakuje, ponieważ ja walczę w oktagonie, za pieniądze. Wbrew pozorom jestem inteligentnym gościem, dlatego się wycofałem. Nikt mnie nie uderzył.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Krwawa walka otwiera FAME 16! Natan Marcoń rozbity przez "Wiejskiego Koksa"!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.