High League

Don Diego z wiadomością do Denisa: „Życzę, żeby wychodził zdrowy do oktagonu i zdrowo wpi***ol dostawał”

Mateusz Kubiszyn wbił szpilkę w byłego przeciwnika Denisa Załęckiego, z którym zmierzył się na początku swojej przygody z freak figthami.

Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi i konflikt nie został zakończony mimo pojedynku w klatce. Do starcia Kubiszyna z Załęckim doszło podczas High League 3 i po trzech rundach oraz jednogłośnej decyzji sędziów w górę powędrowała ręka „Don Diego”.

Kubiszyn z wiadomością do Załęckiego

Przy okazji ostatniego wywiadu Kubiszyn został zapytany o to, czy ma jakieś pytanie do byłego rywala, który będzie gościł w studio FANSPORTU TV. „Don Diego” przyznał, że ma jedynie do niego wiadomość. Życzy przeciwnikowi zdrowia, jednak jednocześnie wbił w niego szpilkę.

– Pytania nie mam. Jedyne, co możesz to życzyć Denisowi dużo zdrowia, żeby przychodził zdrowy do oktagonu i zdrowo wpie**ol dostawał. Pół żartem, pół serio. My kolegami nie będziemy z Denisem. Było prawie dobrze, ale się zepsuło. Nawet najgorszemu przeciwnikowi życzę, żeby do walki wychodzić w 100 procentach zdrowy. I tego życzę Denisowi.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.