KSW

Szpilka komentuje ogłoszenie debiutu w KSW: „Nowy etap w życiu. Nie będę oszukiwał, że…”

Organizacja KSW potwierdziła dzisiaj datę debiutu Artura Szpilki. Już niedługo pięściarz z Wieliczki zawalczy w formule MMA.

Kibice długo czekali na konkretne informacje w sprawie przyszłości „Szpili”. Media obiegła właśnie wiadomość, że podczas gali KSW 71 w klatce największej polskiej organizacji MMA zawalczy były pretendent do mistrzostwa świata w boksie. Wydarzenie odbędzie się 18 czerwca po raz pierwszy w hali Arena Toruń.

Szpilki o debiucie w KSW

Rywal wciąż nie został ogłoszony, jednak wszyscy już wiemy, że będzie nim Sergiej Radczenko. Dla zawodników będzie to rewanż, bowiem po raz pierwszy zmierzyli się w boksie w 2020 roku. Wówczas po kontrowersyjnej decyzji sędziów zwyciężył Polak.

Szpilka za pośrednictwem swoich social mediów przyznał, że nie może doczekać się rewanżowego starcia. Przyznał również, że na ten moment traktuje MMA jako przygodę, jednak z czasem może się to zmienić.

– Zaczynam nowy etap w swoim życiu. Nie będę oszukiwał, że póki co traktuję to jako przygodę, a czas pokaże, jak to będzie. Mega się cieszę, jest pozytywna energia. Nie mogę się doczekać rewanżu z Radczenko i to jeszcze w MMA.

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Ugonoh po przegranej z Samociukiem: "Nie mam co do siebie zastrzeżeń. Nie czuję się przegrany"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.