Clout MMA

Dojdzie do walki z Denisem!? Omielańczuk rozpoczyna przygotowania: „Miał być boks z łokciami, ale…”

Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy hitowy pojedynek, do którego dojdzie już podczas drugiej edycji Clout MMA zaplanowanej na 28 października.

W ostatnich tygodniach było sporo zamieszania, jeśli chodzi o zestawienie Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Najprawdopodobniej federacja nie dopilnowała wszystkich szczegółów i zawodnicy nie wiedzieli, w jakiej formule stoczą pojedynek.

Omielańczuk mówił o starciu na zasadach K-1, natomiast „Bad Boy” ze względu na kontuzję wykluczył wszystkie inne formuły poza boksem w małych rękawicach. Wygląda na to, że Omielańczuk ustąpił i zgodził się na warunki swojego rywala.

W ostatnim wywiadzie dla Andrzeja Kostyry zdradził, jak doszło do całego nieporozumienia z formułą pojedynku. Przyznał, że zaproponował boks z łokciami, jednak Załęcki nie zgodził się na takie zasady:

– Trwają rozmowy. Tym się zajmuje Artur, nie ja. Ja się skupiam na treningu, resztę jemu zostawiam. (…) Ja w zapisie miałem K-1. Rozmawialiśmy z organizacją, że nie może być wszystko pod jego dyktando, że z każdym ustala swoje zasady. Nagle krzyczy na konferencji, że bijemy się w boksie.

– Ja byłem zdziwiony. Organizacja powinna dopilnować tego, że skoro ja podpisałem w K-1, to i on podpisał w K-1, ale nie wiem, jak było. Zaproponowaliśmy boks plus łokcie, ale łokci też nie ma. Może ma kontuzję łokcia, chyba że aż tak bardzo się boi. Swoje zasady wprowadza, ale spoko, ja jestem przygotowany na wszystko.

Następnie wyjaśnił, że razem z rodziną wybiera się na kilkudniowy urlop, po którym wraca z powrotem na salę treningową i rozpoczyna przygotowania, gdyż nie została już wiele czasu.

Sprawdź!  Kamil Minda wskazał kolejnego rywala! Chce walki w Clout MMA z Danielem Omielańczukiem [VIDEO]

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.