Clout MMA

Trener Raubo krytycznie o potencjalnej walce Binkowski vs Najman. „Nie róbmy z niego pośmiewiska”

Od czasu powrotu Artura Binkowskiego do Polski odżył jego konflikt z Marcinem Najmanem. O potencjalnym starciu byłych pięściarzy wypowiedział się Zbigniew Raubo.

Popularny „El Testosteron” był uczestnikiem walki wieczoru na pierwszej gali Clout MMA. Tam w zaledwie 16 sekund przegrał z Andrzejem Fonfarą, ale kolejka chętnych na pojedynek z Najmanem jest naprawdę długa. Czekają w niej chociażby przebywający za granicami Polski Paweł Bomba, Dawid Załęcki, a chętny na trylogię jest też Paweł Jóźwiak.

Wiele osób sugerowało też, by z samozwańczym „Cesarzem” zmierzył się Artur Binkowski. Olimpijczyk powrócił przed kilkoma miesiącami do kraju i borykał się z licznymi problemami, mieszkaniowymi czy finansowymi. Barwna postać Orła Białego jak ulał pasowałaby do świata freak fightów.

On sam wyklucza udział na takim wydarzeniu. Wielkim przeciwnikiem zestawienia Binkowski vs Najman w jakiejkolwiek formule jest też Zbigniew Raubo. Trener boksu w rozmowie z kanałem TVreklama stwierdził, że doprowadzenie do takiej walki godzi w osobę Artura, a także zdecydowanie naraża jego zdrowie.

To się robi mało śmieszne. Zostawmy tego Artura Binkowskiego, nie róbmy z niego pośmiewiska. Kiedyś był sportowcem, coś mu w życiu nie wyszło i on dzisiaj nie jest w stanie nic zrobić. Kto będzie płacił za to, jak się nabawi ciężkiej kontuzji, albo dostanie zawału serca podczas walki?

Ludzie, naprawdę, opamiętajcie się… To nie są żarty. Artur się dzisiaj nie nadaje do sportu, bo jest w takim stanie w jakim jest. Jeżeli miałaby być taka walka, to ja zgłaszam do prokuratury o popełnienie przestępstwa, bo Artur nie jest w stanie trenować. Zacząłby się prowadzić 2, 3, 4, 5 lat, to może po tym. Jego stan zdrowia nie pozwala na jakiekolwiek wygłupianie się w ringu z przeciwnikiem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.