FAME MMA

Co z konfliktem Szeliga vs Pasternak? Tańcula wspomina sytuację sprzed walki: „Jak gadałem z Wampirem, to…”

Fani freak fightów zastanawiają się, jak obecnie wygląda sytuacja w klubie Mirosława Oknińskiego, do którego dołączył Piotr Szeliga.

„Szeli” w konsekwencji swoich działań został najpierw wyrzucony z Artnoxu, a następnie współpracę zakończył z nim Mateusz Kubiszyn. Zawodnik FAME był zmuszony poszukać nowego trenera i niespodziewanie dołączył do Akademii Sportów Walki Wilanów.

Było to ogromne zaskoczenie między innymi dlatego, że wcześniej był skonfliktowany z Michałem Pasternakiem i samym Oknińskim. Wbijał szpilki w klub, nazywając go Akademią Pana Kleksa. Natomiast trener używał określeń „Trembolonowy głupek” czy „gilojad”.

W klubie robiono sobie żarty z „Szeliego”, a do sieci trafiały różne nagrania. Teraz jednak freak fighter trenuje razem z osobami, z którymi jeszcze niedawno był skonfliktowany. Najbardziej kibiców zastanawia relacje freak fightera z jego byłym rywalem Michałem Pasternakiem.

Tańcula w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl przytoczył nawet sytuację, kiedy to Szeliga był na niego zdenerwowany za to, że rozmawiał z „Wampirem”:

– Jestem mega zaskoczony, przed chwilą mi powiedzieli, że Szeli się witał, przytulał się z Jackiem? Nie wierzyłem w to, że mógł takie coś zrobić. Pamiętam, jak ja gadałem z „Wampirem” i mnie potem zje..ł, że dlaczego z nim gadam, jak oni mają konflikt. Mówię dobra, nie będę mu podawał ręki.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.