MMA VIP

Dojdzie do spotkania Marcina Najmana z Krzysztofem Stanowskim? Może być gorąco!

Pomiędzy Marcinem Najmanem i Krzysztofem Stanowskim jest coraz ostrzejszy konflikt. Wygląda na to, że może dojść do konfrontacji i spotkania twarzą w twarz.

Po ostatniej konferencji, podczas której Andrzej „Słowik” Zieliński został ogłoszony bossem organizacji MMA-VIP, wybuchła afera. Stanowski nagrał specjalny materiał, w którym namawia do bojkotowania wydarzenia, przekonuje, by nikt nie kupował PPV i atakuje Marcina Najmana oraz w ostrych słowach wypowiada się o „Słowiku”.

To właśnie za sprawą dziennikarza duża części Internautów krytycznie komentuje współpracę byłego gangstera z organizacją MMA-VIP. Po nagraniu, jakie pojawiło się na Kanale Sportowym, doszło do sporego zamieszania w sieci.

Ostatecznie kilku partnerów biznesowych zrezygnowało ze współpracy z federacją Najmana. Miasto Kielce odmówiło udostępnienia hali sportowej, więc wydarzenie zostało przeniesione do Wielunia. Teraz duża fala krytyki spłynęła na burmistrza miasta.

Paweł Okrasa wyjaśnił, że miasto zyska na zorganizowaniu tego wydarzenia. W hotelach i restauracjach pojawi się wielu gości. Stwierdził nawet, że Stanowski może być w układzie z Najmanem i atakując go medialnie, tak naprawdę promuje jego wydarzenie.

ZOBACZ: Najman pozywa Kanał Sportowy! Stanowski odpowiada!

Sprawdź!  (VIDEO) Najman odpowiada na krytykę! "A pamiętacie, jak papież wybaczył Ali Agcy? Jak Jezus wybaczył łotrom na krzyżu?"

Teraz dziennikarz na Twitterze przekazał, że jest umówiony na wywiad z burmistrzem Wielunia. Wszystkich, którzy chcą wypowiedzieć się na temat MMA-VIP, zaprosił na 13:45 pod urząd miejski.

Wiele osób pyta, kiedy będzie Dziennikarskie Zero. Myślę, że w czwartek, ponieważ na środę umówiłem się na wizytę w Wieluniu i wywiad z burmistrzem Pawłem Okrasą. Jak ktoś chce wypowiedzieć się do kamery o organizacji mafijnej gali, zapraszam o 13.45 przed Urząd Miejski – napisał Stanowski.

W odpowiedzi Marcin Najman napisał – Za „mafijną gale” czeka cię odrębny pozew. Jak ktoś chce wyrazić poparcie dla gali MMA-VIP 4 do kamery, zapraszam pod Urząd Miasta w Wieluniu w środę na 13.45.

„El Testosteron” będzie czekał na miejscu i dojdzie do konfrontacji? A może powtórzy się sytuacja, która widzieliśmy ostatnim razem, gdy Stanowski umówił się na sparing z Najmanem i po prostu nie pojawił się, tłumacząc, że był to jedynie żart.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! "Słowik" bossem organizacji MMA-VIP!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.