FAME MMA

Dlaczego Murański został wyrzucony z klubu? „Wielki Bu” szczerze o zawodniku FAME: „Podła kreatura. Nie chcemy ludzi, którzy nie potrafią uszanować podstawowych zasad moralnych”

Patryk „Wielk Bu” Matysiak ponownie zabrał głos w sprawie Jacka Murańskiego, który został wyrzucony z klubu, gdzie przygotowywał się do walk.

Stary „Muran” powróci do klatki na gali FAME 16, podczas której zmierzy się z Robertem Pasutem. Jak się okazuje, musiał on zmienić klub oraz trenera. W ostatnim czasie do sieci od kilku osób trafiły informacje, że został on wyrzucony z gdańskiego klubu.

Między innymi jako pierwsi przekazali to „Wielki Bu” oraz Alan Kwieciński. Następnie przy okazji ostatniej gali WOTORE 6 potwierdził to Robert Maruszak, który przygotowywał do walk zarówno Jacka, jak i jego syna Mateusza.

„Wielki Bu” o Jacku Murańskim 

Na ten moment nie znamy wielu szczegółów całej sprawy. „Wielki Bu” w ostatnim wywiadzie dla Antyfakty przyznał jednak, że prawdopodobnie pojawi się oświadczenie ze strony Roberta Maruszaka. Określił Murańskiego mianem „podłej kreatury” i przyznał, że ma zakaz wstępu do klubu CrossCore, gdzie trenerami są m.in. Maruszak oraz Marcin Wasilewski.

– Dla mnie to jest podła kreatura i tyle. To też nie jest miejsce, żebyśmy prali brudy, ale zachęcam do obserwowania Roberta. Podejrzewam, że w najbliższym czasie może znaleźć się oświadczenie w tej sprawie. Czara goryczy już dawno jest przelana. Dla nas jest temat zamknięty. CrossCore nie zapraszamy Jacka Murańskiego. Zapraszamy wszystkich poza Jackiem i innymi podłymi postaciami.

– Siłownia czy sala treningowa jest naszym domem, więc dbamy o atmosferę. Nie chcemy ludzi, którzy to psują, albo nie potrafią uszanować podstawowych zasad moralnych. Mi personalnie Jacek bardzo się nie podoba i to tak w ocenzurowanej wypowiedzi. A co do Mateusza to się nie wypowiem. Nie słyszałem o czymś takim.

Na koniec zapytany o to, czy Jacek także jemu zaszedł za skórkę, „Wielku Bu” potwierdził, że są pomiędzy nimi pewne zatargi, jednak są to prywatne sprawy i nie zostaną przez niego ujawnione publicznie w social mediach.

Sprawdź!  (VIDEO) Alan Kwieciński chce rewanżu z Denisem Załęckim! Ocenia walkę "Bad Boya" ze Szpilką: "To będzie..."

– Zaszedł, personalnie. Ja nie jestem za praniem brudów, więc dopóki sam gdzieś się nie będzie oszczekiwał, to myślę, że ja też nie będę wywlekał. Sam wie, co zrobił i niech z tym żyje. To są po prostu nasze sprawie. Nie jest mile widziany. Nie irytuje mnie do tego stopnia, że będę go napadał, jak go spotkam.

Źródło: YouTube Antyfakty

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.