Clout MMAFAME MMA

Ferrari przegrał w Londynie! Nie był w stanie wyjść do 4. rundy (VIDEO)

Dzisiejszej nocy Amadeusz „Ferrari” Roślik wystąpił na bokserskiej gali Misfits Boxing. Freak fighter przegrał jednak z „Salt Papim”.

Jeden z najpopularniejszych zawodników Fame MMA i polskiej sceny freak fightów już dawno zapowiadał, że chce się stać gwiazdą międzygalaktyczną. Podbój świata „Ferrari” miał rozpocząć od Londynu, gdzie spotkał się na gali boksu influencerów Misfits Boxing.

Co ciekawe, jeszcze w trakcie przygotowań Roślik podpisał kontrakt na pojedynek w Polsce. Podczas Clout MMA 5 czeka go potyczka z Denisem Załęckim. Starcie to obstawisz u bukmachera Fortuna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy i obstawiaj galę Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik3.21Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki1.25Fortuna

Ferrari przegrał na bokserskiej gali w Londynie!

Zgodnie z przewidywaniami „Ferrari” ruszył piecem na filipińskiego oponenta. Od pierwszych sekund oglądaliśmy znanego z gal Fame MMA Amadeusza, który zasypywał ciosami swojego rywala.

Wciąż mając siły Roślik podobnie rozpoczął drugą odsłonę. Agresywnie ruszył na „Salt Papiego”, który szukał szans w kontrze. Słynne wiatraki „Ferrariego” nie posłały rywala na desi, a dodatkowo Amadeusz otrzymał minusowy punkt.

Niestety w 3. odsłonie było widać, że „Ferrari” jest kompletnie bez sił. Amadeusz atakował, ale częściej ratował się przed napierającym „Salt Papim”. Oglądaliśmy sporo prób klinczowania i wieszania się na oponencie.

Koniec końców „Ferrari” po 3. odsłonie kompletnie opadł sił. Polski freak fighter długo nie podnosił się ze stołka, a sędzia po kilku upomnieniach i nie widząc chęci do kontynuowania przerwał walkę!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.