UFC

Rębecki wstawił zdjęcie po walce! Poważne obrażenia po przegranej w UFC

Mateusz Rębecki w niedzielny poranek miał wręcz przejechać się po swoim rywalu, a skończyło się zupełnie inaczej. Polski fighter wstawił do sieci zdjęcie zmasakrowanej twarzy po walce z Diego Ferreirą.

Polski zawodnik był największym faworytem przed galą UFC St. Louis. Walka z Diego Ferreirą miała być jedynie formalnością. Brazylijczyk wychodził co prawda do Rębeckiego po wygranej odniesionej blisko 12 miesięcy wcześniej. Przerwała ona serię 3. porażek z rzędu, z których jedną sprawił mu Mateusz Gamrot.

Ferreira tymczasem przetrwał pierwszą rundę, w której „Rebeasti” był zdecydowanie najgroźniejszy. Kilkukrotnie ustrzelił też Polaka, który z każdą sekundą wyglądał coraz gorzej. Ostatecznie Brazylijczyk brutalnie rozbił Rębeckiego na 9 sekund przed końcem walki.

Rębecki wstawił zdjęcie po walce

Mateusz Rębecki zebrał sporo obrażeń, co było widać w oktaogonie. Po walce „Rebeasti” wstawił do swoich social mediów zdjęcie ze szpitala, które okrasił krótkim opisem:

– Życie.

Były mistrz FEN zaliczył tym samym drugą porażkę w zawodowej karierze. Przerwana została też jego seria 16. kolejnych wygranych, z których 3 odniósł w UFC.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.