Clout MMA

Omielańczuk vs Minda na Clout MMA 4! Znamy formułę pojedynku!

Odsłaniamy kolejne karty marcowej gali CLOUT MMA 4! W hitowym zestawieniu wagi ciężkiej były zawodnik KSW i UFC Daniel Omielańczuk zmierzy się z popularnym KING KONGIEM Kamilem Mindą. Bilety na galę CLOUT MMA 4 dostępne są na GoingApp.pl!

Fani poznali do tej pory cztery pojedynki na CLOUT MMA 4. Czas odsłonić piąty pojedynek, do którego dojdzie w łódzkiej Atlas Arenie. I to w potężnej formule – Dirty Gloves Boxing. Daniel Omielańczuk i Kamil KING KONG Minda zmierzą się w stójkowym starciu w najtwardszych dostępnych rękawicach, które przetestują przed rozstrzygnięciem największego freak-fightowego konfliktu w historii pomiędzy Marcinem CESARZEM Najmanem a Jackiem MURANEM Murańskim.

Jednego i drugiego fani doskonale kojarzą z klatki CLOUT MMA. Kamil Minda to doświadczony zawodnik wagi ciężkiej ze stajni słynnego trenera Mirosława Oknińskiego. KING KONG mierzył się już na CLOUT MMA 2 z Denisem Labrygą i przegrał przez techniczny nokaut po przerwaniu przez lekarza z powodu kontuzji oka.

Daniel Omielańczuk również walczył na CLOUT MMA 2 w Płocku. Pokonał wtedy pokonał Denisa BAD BOYA Załęckiego, który opuścił klatkę i odmówił kontynuowania pojedynku bokserskiego w formule MMA po faulach. Czołowy wojownik polskiej wagi ciężkiej walczył w przeszłości dla takich organizacji jak UFC czy KSW, gdzie mierzył się z najlepszymi na świecie. 

Sprawdź!  Labryga odpowiada na ostre słowa Załęckiego! Dojdzie do pojedynku! [WIDEO]

Całą galę Clout MMA 4 obstawisz na stronie oraz w aplikacji bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej. Gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu.

To jednak nie wszystko, gdyż każdy nowy użytkownik dostaje aż trzy zakłady do 100 złotych bez ryzyka! Jeśli trzy pierwsze kupony do 100 złotych okażą się przegrane, pieniądze wrócą na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Clout MMA 4

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo Daniela Omielańczuka1.67Fortuna
Zwycięstwo Kamila Mindy1.95Fortuna

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.