High League

Denis Załęcki zawalczy 2 na 1? „Najpierw chcę ośmieszyć Alana przy całej Polsce, później…”

Za nami druga konferencja przed sobotnią galą High League 2, na której w klatce Denis Załęcki będzie miał okazję wyjaśnić konflikt z Alanem Kwiecińskim.

„Bad Boy” zapowiada ciężki nokaut na swoim przeciwniku, jednak nie będzie miał takiego łatwego zadania, gdyż zmierzy się z nim na zasadach K-1 w dużych rękawicach. Załęcki cały czas bezskutecznie próbuje przekonać rywala, by ten zdecydował się na starcie w piąstkówkach.

W odpowiedzi Alan postawił warunek, że może walczyć na małe rękawice, jeśli Denis zejdzie do jego kategorii wagowej. Aktualnie jest około 20 kilogramów cięższy.

Załęcki w trakcie wczorajszej konferencji zaoferował inne rozwiązanie. Wystąpił z propozycją starcia dwóch na jednego. Alan przyznał, że może stoczyć walkę w takiej formule, ale tylko jeśli to on będzie mógł wybrać sobie dowolnego zawodnika, z którym zawalczy z Denisem.

Pomysł ten mocno spodobał się Malikowi Montanie, który przyznał, że po konferencji będzie musiał porozmawiać z zawodnikami w sprawie takiego starcia. Istnieje duża szansa na to, że w przyszłości dojdzie do pojedynku 2vs1. O potencjalną walkę dwóch na jednego Denis Załęcki został zapytany po konferencji w rozmowie z fansportu.pl.

Sprawdź!  Ferrari o zachowaniu trenera Bonusa BGC: „Wcześniej rozmawialiśmy. Był miły. Skompromitował się przed całą Polską”

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

„Bad Boy” Przyznał, że najpierw chce rozprawić się z samym Alanem, a następnie może bić się z dwoma rywalami jednocześnie.

– Nie chcę mówić głośno, o kogo chodzi. Nie chcę rzucać ksywkami. Chciałem wyjść z dwoma zawodnikami na raz na tej gali, ale sobie pomyślałem, najpierw wolę Alana ubić porządnie i go ośmieszyć przy całej Polsce i dopiero później wyjść z nim i kogo sobie dobierze, nie ma problemu. Będziemy rozmawiać, ale to pewnie dopiero jutro.

Nagranie z awantury na konferencji High League

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  FAME MMA 14 PPV. Gdzie i jak kupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 14. Karta walk, transmisja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.