High League

Denis Załęcki po awanturze z ochroniarzem na konferencji High League: „Za kulisami przeprosił. Z ciężkim żalem, ale…”

Za nami druga konferencja przed zbliżającą się galą High League 2. Po raz kolejny nie brakowało emocji i ponownie doszło do awantury.

Po ostatnich rundkach, na których Denis Załęcki uderzył Alana Kwiecińskiego, prowadzący konferencję Arkadiusz Pawłowski uznał, że kolejne face-to-face zobaczymy dopiero przy okazji ważenia. Malik Montana postanowił jednak podgrzać atmosferę i zaprosił zawodników na środek sceny, żeby stanęli twarzą w twarz.

Tym razem to Alan Kwieciński odepchnął swojego rywala, jednak zrobił to dopiero, gdy kilku ochroniarzy trzymało Denisa za ręce. Ponownie doszło do awantury, a „Bad Boy” wyprowadził cios w kierunku swojego przeciwnika.

Do akcji wkroczyli ochroniarze, którzy odciągnęła zawodników. Jeden z nich zaczął dusić Denisa, po czym ten mocno się zagotował. Doszło do wymiany zdań i wyglądało na to, że „Bad Boy” jest gotowy wyjść do walki z ochroniarzem.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Sprawdź!  (VIDEO) Dojdzie do awantury podczas konferencji? Alan nie ma wątpliwości! "Jemu też puszczą nerwy. Chyba nie myślał, że będę stał i przytakiwał"

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

W rozmowie z fansportu.pl Denis Załęcki został zapytany o tę awanturę. Przyznał, że za kulisami porozmawiał z ochroniarzem i ten go przeprosił.

– No trochę go poniosło, poniosła go fantazja. Źle trafił, za kulisami powiedzieliśmy sobie parę słów, podał rękę, przeprosił. No i za to, że przeprosił, odpuściłem mu, chociaż z ciężkim żalem, po prostu wkurwił mnie strasznie. Było minęło, jego praca. Trochę się zapomniał, ale przeprosił, to nie ma tematu.

Nagranie z awantury na konferencji High League

Źródło: fansportu.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.