GROMDA

Denis Załęcki w mocnych słowach odpowiada na wyzwanie GROMDY! „Mariusz Grabowski nakręcił swoje marionetki. Nagle zaczęli…”

Denis Załęcki w końcu odniósł się do wyzwań, które dostał w ostatnim czasie. W ostrych słowach odpowiedział GROMDZIE, „Don Diego” i Vasylowi.

„Bad Boy” 5 lutego na gali High League 2 stoczył bardzo głośny pojedynek. Zmierzył się z Alanem Kwiecińskim, a pomiędzy zawodnikami było sporo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć jeszcze przed walką. Na konferencjach podczas face-to-face Denis nie wytrzymał i trzy razy uderzył swojego rywala.

Załęcki zapowiadał, że ciężko znokautuje Alana, jednak ostatecznie zdominował pojedynek na dystansie trzech rund. W każdej odsłonie posyłał przeciwnika na deski i wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów.

Po gali High League w sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy pod adresem Denisa. Między innymi Vasyl Halych napisał, że zniszczy go w 30 sekund. Głos zabrał także Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, który w ostrych słowach wypowiedział się o „Bad Boyu”.

Na koniec organizacja GROMDA za pośrednictwem swoich social mediów oficjalnie zaproponowała pojedynek z jednym z mistrzów. We wpisie na Instagramie federacja przekazała, że Denis dostanie lekcję pokory od Vasyla lub Kubiszyna.

Denis Załęcki odpowiada na wyzwanie GROMDY!

Teraz Denis Załęcki w rozmowie z fansportu.pl odpowiedział na wpis organizacji. Stwierdził, że gale GROMDY nie sprzedają się już tak dobrze, jak na początku, więc federacja szuka sposobu na głośny pojedynek, który wzbudzi zainteresowanie kibiców.

Sprawdź!  Denis wyjdzie do walki bez trenera? Szczerze o przygotowaniach: "Ja sparuję i trenuję tylko z..."

– Mariusz Grabowski nakręcił swoje marionetki. Nagle zaczęli wstawiać różne rzeczy, robić z tego gównoburzę. GROMDA się już nie sprzedaje, zaczęło się pierwsza, druga, trzecia edycja, wszystko wyszło zajebiście, teraz GROMDA się już nie sprzedaje, a nie sprzedaje się, więc wiadomo, trzeba uderzać do osoby, która ma mocną rozpoznawalność.

Całą wypowiedź wraz z wywiadem, w którym Denis Załęcki porusza wiele głośnych tematów, znajdziesz tutaj:

Źródło: fansportu.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.