GROMDA

Czy Don Diego trafi do KSW? Prezes GROMDY skomentował przyszłość mistrza!

Mariusz Grabowski pojawił się w studio Fansportu.pl, gdzie udzielił niezwykle ciekawego wywiadu. Prezes federacji GROMDA poruszył kilka bardzo ciekawych kwestii, a jedną z nich było ewentualne dołączenie „Don Diego” do KSW.

Niepokonany w walkach na gołe pięści Kubiszyn pokazał się z fenomenalnej strony w małym ringu, gdzie brutalnie rozprawiał się z każdym kolejnym oponentem. Mateusz od samego początku wykazywał nie tylko duży spryt, lecz także umiejętności. Dzięki temu dostał się w końcu do wielkiego finału, który miał miejsce na GROMDA 12. Tam doszło do hitowego starcia „Don Diego” vs „Balboa”. Wszystko zakończyło się dopiero w ostatniej, nielimitowanej czasowo rundzie. Domalika poddał narożnik, a niekwestionowanym mistrzem został Kubiszyn.

Rzeszowski zawodnik w ostatnim roku walki na gołe pięści przeplatał też tymi we freak fightach. Na zasadach MMA Mateusz stoczył dwa boje, z czego jeden wygrał. Choć Damian Janikowski zdominował go na pełnym dystansie, to „Don Diego” nie dał się poddać medaliście olimpijskiego. Do tego nie można zapomnieć, że Kubiszyn prezentuje bardzo wysokie umiejętności stójkowe.

Pytany niedawno o tego fightera Wojsław Rysiewski przyznał, że będzie musiał przedzwonić w tej sprawie do Mariusza Grabowskiego. Prezes GROMDY pojawił się w studio Fansportu.pl, gdzie został zapytany o ewentualny angaż „Don Diego” w KSW.

Sprawdź!  (VIDEO) KSW podsumowało miniony rok. Tak wyglądały najlepsze nokauty w 2021!

Cały wywiad z Mariuszem Grabowskim obejrzysz -> TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.