GROMDA

Vasyl Halych ostro odpowiada Denisowi Załęckiemu! „Odrzuciłeś wszystkie propozycje. Przyjdź, to naj**ię ci za darmo!”

Vasyl Halych w ostrych słowach odpowiedział Denisowi Załęckiemu i wyjaśnił swój komentarz po jego ostatniej walce z Alanem Kwiecińskim.

Na gali High League 2 Denis zmierzył się z „Alanikiem” w formule K-1 w dużych rękawicach. Zapowiadał ciężki nokaut, jednak nie był w stanie skończyć rywala przed czasem i zdominował pojedynek na pełnym dystansie. W każdej odsłonie posyłał swojego przeciwnika na deski.

Starcie Denisa z Alanem na swoich social mediach skomentował zawodnik GROMDY Vasyl Halych, który napisał – Gratuluję ci Denis Załęcki, ledwo wygrałeś z typem, który waży 20 kilogramów mniej. Ja bym rozjebał cię w 30 sekund. Pozdrawiam.

Denis Załęcki w rozmowie z fansportu.pl skomentował słowa Vasyla. Wyjaśnił, że cały czas był z nim w dobrym kontakcie, jednak nagle po walce zawodnik GROMDY zaczął rzucać w jego kierunku mocne słowa. „Bad Boy” pokazał nawet wiadomość, jaką dostał od Halycha.

– Na dzień dzisiejszy bardziej chciałbym walki z Vasylem. Kurcze, nie podoba mi się jego zachowanie. Po tej walce miałem z nim kontakt, cały czas życzył mi dobrze, nawet mam wiadomości, gdzie gratulował mi wcześniejszych walk. Cały czas normalny, dobry kontakt mieliśmy, a nagle obraża mnie, że w 30 sekund mnie rozjebie. Chce się wybić moim kosztem, zarobić pieniądze, ale może to bardziej z szacunkiem do kogoś zrobić. Pokażę Ci wiadomość, którą do mnie napisał, gdzie każdy teraz z GROMDY mnie obraża…. – powiedział dla fansportu.pl

Sprawdź!  Patryk Chacia z Elany Toruń przed GROMDA 6: "Od małolata byłem najmniejszy. Później odwdzięczyłem się tym, którzy mnie dojeżdżali"

Całą wypowiedź Denisa Załęckiego na temat Vasyla Halycha, znajdziesz poniżej:

Vasyl Halych odpowiada Denisowi Załęckiemu

Vasyl również postanowił nie pozostawić tego bez komentarza. Za pośrednictwem social mediów ponownie zwrócił się do „Bad Boya” i stwierdził, że podstępem chciał przekonać go do starcia, gdyż ten odrzucił wszystkie propozycje.

– Denis Załęcki, ciebie podstępem trzeba namawiać do walki. Odrzuciłeś wszystkie propozycje na High League i GROMDA walki ze mną. Daj tyle siana, co Grabowski na GROMDZIE to mogę z tobą zawalczyć u ciebie na gali. Przecież sam wiesz, że mam kontrakt na GROMDA i nie mogę walczyć u ciebie na gali. Chuj w to siano, wiesz, że robię sparingi w Bydgoszczy, to przychodź tam, to bez siana ci najebię.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  "Gleba" chciałby walki z "Don Diego"! "Bilans z Toruniem zmieniłby się na 2-1! (VIDEO)

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.