Clout MMA

Załęcki vs Parke!? Denis zabrał głos w sprawie Clout MMA 5! [WIDEO]

Denis Załęcki zabrał głos w sprawie swojej walki podczas gali Clout MMA 5. Zdradził, że może zmierzyć się z byłym zawodnikiem UFC.

Już jutro odbędzie się kolejne freakowe wydarzenie. Przypominamy, że efortuna.pl to jedyny bukmacher na rynku, który oferuje kursy na wszystkie gale Clout MMA. Za pełną rejestrację otrzymasz bonus w postaci darmowych 20 zł. Środki możesz wykorzystać na obstawienie dowolnego kuponu.

Odbierz bonusy i obstawiaj gale Clout MMA 5

Denis Załęcki vs Norman Parke?

Podczas ceremonii ważenia Clout MMA ogłosi rywala „Bad Boya”, który zastąpi Amadeusza „Ferrariego” Roślika. Na liście znalazło się wielu chętnych jednak coraz więcej wskazuje na to, że zawodnik z Torunia zmierzy się z Normanem Parke.


Zarejestruj się i obstawiaj gale Clout MMA – TYLKO W FORTUNIE


W rozmowie z FANSPORTU TV zdradził, iż trwają rozmowy przede wszystkim z Irlandczykiem oraz „Wielkim Bu”. Natomiast zapewnił, że Natan Marcoń boi się wyjść do klatki. Dwaj ostatni przekazali jednak, iż nie zawalczą z Załęckim. Oznacza to, że jego rywalem najprawdopodobniej będzie „Stormin”.

Sprawdź!  Artur Szpilka komentuje słowa trenera Oknińskiego: "Może się to obrócić przeciwko niemu. A Denis musi wiedzieć, że..."

– Jest dużo zawodników. Jest „Wielki Bu”, jest Norman. Mogę wam powiedzieć, że Natan to jest oszust. Okłamuje was, że chce ze mną walczyć. Dzwonił do federacji, że jak będzie taka walka, to nie zawalczy już więcej.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.