High League

Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn – Relacja z walki [NA ŻYWO]

Przed nami długo oczekiwana walka pomiędzy Denisem „Bad Boyem” Załęckim, a Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Pojedynek miał odbyć się na gali HIGH League 3 w Gdańsku, jednak z powodu zamieszek na trybunach i chaosu, jaki panował wówczas na hali ze względów bezpieczeństwa organizatorzy postanowili przerwać wydarzenie wcześniej. Tym samym ostatnia zaplanowana walka „Bad Boy” vs „Don Diego” musiała zostać anulowana z karty walk. Starcie zostało przeniesione i już dziś będziemy świadkami tej konfrontacji. Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn – relacja z walki na żywo.

Kibice, którzy wykupili PPV oraz bilety na galę HIGH League 3, nie mają powodu do zmartwień. Wszyscy otrzymają darmowy dostęp do dodatkowej walki „Bad Boy” vs „Don Diego”.

Wystarczy, że zalogujecie się do swojego konta, z którego wykupiliście pierwszy dostęp. Jeśli byliście obecni w Ergo Arenie należy sprawdzić swojego maila oraz folder spam. Powinniście mieć tam wiadomość z firmy „Eventim” z kodem PPV.

-> Zaloguj się

Jeśli nie mieliście wykupionego dostępu, a koniecznie chcecie obejrzeć walkę, to macie taką opcję.

Walka Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn

Cena wariantu High League 3: Extra PPV w opcji PREMIUM zaczyna się od 9,99 zł. Wraz z nim użytkownik dostaje dostęp do transmisji na żywo Denis Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Emocje związaną z tą walką można przeżyć ponownie, dzięki 7-dniowemu zapisowi wideo!

Sprawdź!  Problemy zawodników High League! Alberto i Josef Bratan zatrzymani na lotnisku w Panamie: "Chłopaków przewieźli na komisariat"

Drugim, najpełniejszym wariantem High League 3: Extra Pay-Per-View jest opcja PACKAGE. Dostęp do streamu LIVE z ekscytującej walki Denis Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn jest w jakości HD, 1080p. Ponadto zapis wideo można obejrzeć aż przez tydzień. Oprócz tego w tym czasie można też powtórzyć całą hitową galę High League 3! Cena PACKAGE PPV rozpoczyna się od 24,99 zł.

Oglądaj na żywo tutaj.

„Bad Boy” vs „Don Diego” – relacja z walki na żywo

Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00. Zalecamy odświeżanie strony co kilka minut.

 • Witamy w relacji na żywo! Przed nami walka Załęcki vs Kubiszyn.
 • Początek pojedynku już o godzinie 20:00!

 • Denis Załęcki jest pewny swego zwycięstwa. Na wczorajszym face-to-face zapowiedział, że będzie dominował przez całe 3 rundy.

 • „Bad Boy” dał propozycję rewanżu pomiędzy Krystianem „Tysonem” Kuźmą, a Kubiszynem. „Don Diego” nie zgodził się i powiedział, że nikomu z GROMDY rewanżu nie da!

 • GALĘ OBEJRZYSZ TUTAJ. Cały czas można kupić swój dostęp za jedyne 9,99 zł.


 • Artur Szpilka jest na miejscu i na żywo będzie oglądał pojedynek „Bad Boy” vs „Don Diego”.
 • Pamiętajcie o tym, bo to bardzo ważne!
 • Alberto jednym z gości na walce Denis vs Don Diego. Za kilkanaście minut początek!
Sprawdź!  (VIDEO) Artur Szpilka typuje walki Załęckich na High League 3. Wskazał swoich faworytów
 • Alberto: „Co ja mogę sądzić. Po statystykach Kubiszyn jest faworytem, ale wszystko zweryfikuje się po zamknięciu klatki i dzieje się wtedy wola Boga.
 • Artur Szpilka typuje 50 na 50 – „Powiem Wam, że bardzo czekam na tą walkę. Ubolewam, że się nie odbyła wtedy. Szczerze, 50 na 50. Wygra ten, który lepiej to sobie ułoży w głowie. Kubiszyn jest świetnym fighterem, ma niesamowite umiejętności. Denis tak samo, charakter i mi się wydaje warunki fizyczne. Kto lepiej odrobił lekcję w parterze, bo to walka w MMA. Zobaczymy. 50 na 50, nie mam faworyta. To tak jak rzucić orzeł reszka.”
 • Mateusz Kubiszyn nakręcony przed starciem z Załęckim! Niebawem zawodnicy wejdą do klatki.
 • „Bad Boy” już w gotowości!
 • Don Diego wchodzi do klatki!

 • Denis Załęcki nakręcony wchodzi do klatki! Walkę dedykuje swojej córce!
 • Nie ma mowy o przywitaniu! Załęcki przejm Załęcki przejmuje kontrolę nad klatką i wykonuje pierwsze kopnięcie. Kubiszyn wyprowadza mocne kopnięcia, ale Denis kontruje. Załęcki okopuje nogę Kubiszyna, który rusza w „Bad Boya” i dochodzą pierwsze ciosy. W połowie rundy mamy pierwszy klincz, Załęcki obala Kubiszyna i przejmuje kontrolę nad pojedynkiem. Na sam koniec Załęcki wyprowadza potężne ciosy na głowę Kubiszyna.
Sprawdź!  (VIDEO) Murański wyjaśni konflikt na ulicy? Ostro atakuje Popka: "Rozp***dolę go jak tylko go zobaczę! Mogę walczyć na ulicy!"
 • Kubiszyn wyprowadza lowkicka i Denis Załęcki pada na matę. Walka przenosi się do parteru i tym razem to Kubiszyn jest z góry. Po chwili walka przenosi się do stójki, Denis wychodzi z tarapatów. Załęcki trafia pojedynczymi ciosami rywala. Widoczne zmęczenie u obu zawodników. Przed nami ostatnia, trzecia runda!
 • Mocno trafia Denis. Kubiszyn oddaje kopnięciami. Walka znowu przenosi się do parteru, Denis obala, jednak Kubiszyn przetoczył go i znowu jest z góry. Sędzia daje ostatnie ostrzeżenie Załęckiemu, który uderzył Kubiszyna w tył głowy. Została minuta do końca, „Bad Boy” wyraźnie zmęczony nie ma sił wyprowadzać ciosów. Kubiszyn cofa się i blokuje ciosy na gardę. Załęcki zaprasza Kubiszyna do walki, który cofa się w tył. Będzie decyzja sędziowska.
 • Sędziowie orzekli jednogłośne zwycięstwo Mateusza „Don Diego” Kubiszyna.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.