High League

Owca WK zabrał głos po walce z „pashą”. Przerwał pojedynek z powodu kontuzji! „Diagnoza to…”

Za nami walka wieczoru gali High League 2, w której zmierzyło się dwóch debiutantów. Jarosław Jarząbkowski znany jako “pashaBiceps” zawalczył z Michałem “Owcą” Owczarzakiem. Według wielu kibiców pojedynek „Pashy” z „Owcą WK” to jedno z najlepszych zestawień na całej karcie walk HIGH League 2.

„Owce” do debiutu w High League przygotowywał legendarny Zbigniew Raubo, który podbił serca wielu kibiców. Jest to bardzo doświadczony trener, który współpracował m.in. z takimi zawodnikami jak Artur Szpilka, Przemysław Saleta czy Krzysztof Włodarczyk.

Zawodnicy nie kalkulowali i od samego początku poszli na wymianę. Jarząbkowski mocno wyprowadzał uderzenia, a „Owca” wycofywał się i unikał konfrontacji. Owczarzak w pewnym momencie został trafiony i padł na deski już w pierwszej rundzie.

W drugiej odsłonie zawodnicy rzucili się na siebie i tym razem to „Owca” przeprowadził kilka ciekawych akcji. „Pasha” odwrócił jednak sytuację, trafił rywala i „Owca” znowu padł na deski. Po tym ciosie zrezygnował z pojedynku i przegrał przez TKO.

Po gali Owczarzak został przetransportowany do szpitala, gdzie musiał przejść badania – After party w szpitalu, właśnie się wymeldowałem. Dziękuje wam za wszystkie komentarze, które podnoszą na duchu, no bo kurwa smutno i tak ma być, bo wtedy wygrany byłby wygranym. Co do zdrówka będę raportował, jutro lecę na dalsze konsultacje. Gratulacje Pasha, to było pojebane, surrealistyczne przeżycie, jesteś lepszy w te klocki” – napisał na Instagramie.

Sprawdź!  Alan Kwieciński ostro o Denisie Załęckim! "Obsrał się. Widziałem, że zdejmował zegarek..." (VIDEO)

Kilka godzin później „Owca” opublikował diagnozę po badaniach. Okazało się, że ma złamany oczodół i wstrząśnienie siatkówki.

Pytania o oko. Diagnoza – wstrząśnienie siatkówki i złamanie oczodołu. Po headshocie, ostatnim przejętym headshocie złapałem się za oko, bo przestałem na nie widzieć na kilkadziesiąt sekund. Nie wiedziałem co się stało i uznałem, że jest to moment, w którym mnie pokonał.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.