High League

Owca WK zabrał głos po walce z „pashą”. Przerwał pojedynek z powodu kontuzji! „Diagnoza to…”

Za nami walka wieczoru gali High League 2, w której zmierzyło się dwóch debiutantów. Jarosław Jarząbkowski znany jako “pashaBiceps” zawalczył z Michałem “Owcą” Owczarzakiem. Według wielu kibiców pojedynek „Pashy” z „Owcą WK” to jedno z najlepszych zestawień na całej karcie walk HIGH League 2.

„Owce” do debiutu w High League przygotowywał legendarny Zbigniew Raubo, który podbił serca wielu kibiców. Jest to bardzo doświadczony trener, który współpracował m.in. z takimi zawodnikami jak Artur Szpilka, Przemysław Saleta czy Krzysztof Włodarczyk.

Zawodnicy nie kalkulowali i od samego początku poszli na wymianę. Jarząbkowski mocno wyprowadzał uderzenia, a „Owca” wycofywał się i unikał konfrontacji. Owczarzak w pewnym momencie został trafiony i padł na deski już w pierwszej rundzie.

W drugiej odsłonie zawodnicy rzucili się na siebie i tym razem to „Owca” przeprowadził kilka ciekawych akcji. „Pasha” odwrócił jednak sytuację, trafił rywala i „Owca” znowu padł na deski. Po tym ciosie zrezygnował z pojedynku i przegrał przez TKO.

Po gali Owczarzak został przetransportowany do szpitala, gdzie musiał przejść badania – After party w szpitalu, właśnie się wymeldowałem. Dziękuje wam za wszystkie komentarze, które podnoszą na duchu, no bo kurwa smutno i tak ma być, bo wtedy wygrany byłby wygranym. Co do zdrówka będę raportował, jutro lecę na dalsze konsultacje. Gratulacje Pasha, to było pojebane, surrealistyczne przeżycie, jesteś lepszy w te klocki” – napisał na Instagramie.

Sprawdź!  (VIDEO) "Mini Majk" nowym mistrzem High League! Wygrał starcie z "Big Jackiem"!

Kilka godzin później „Owca” opublikował diagnozę po badaniach. Okazało się, że ma złamany oczodół i wstrząśnienie siatkówki.

Pytania o oko. Diagnoza – wstrząśnienie siatkówki i złamanie oczodołu. Po headshocie, ostatnim przejętym headshocie złapałem się za oko, bo przestałem na nie widzieć na kilkadziesiąt sekund. Nie wiedziałem co się stało i uznałem, że jest to moment, w którym mnie pokonał.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.