High League

Kubiszyn wbija szpilkę w Denisa: „Ile można gadać jak Najman i robić jak Najman”

Mateusz Kubiszyn zabrał głos w sprawie potencjalnego rewanżu z Denisem Załęckim. Oświadczył, że jest otwarty na każdą formułę.

„Don Diego” już w ten piątek stanie do wielkiego pojedynku. Podczas gali GROMDA 13 zmierzy się z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem, a stawka walki jest naprawdę duża. Zwycięzca nadchodzącego starcia zdobędzie pierwszy pełnoprawny tytuł mistrza.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Przy okazji gali GROMDA 13 „Don Diego” pojawił się w studio FANSPORTU TV, gdzie udzielił obszernego wywiadu dotyczącego nie tylko walk na gołe pięści. Poruszony został również temat freak fightów i Denisa Załęckiego. Zawodnik GROMDY przyznał, że jest otwarty na rewanż w każdej formule, jaką wybierze rywal.

Kubiszyn kilka miesięcy temu wspomniał też, że jego celem jest usunięcie „Bad Boya” z freak fightów. Chce zrobić to właśnie poprzez kolejne pokonanie Załęckiego, którego bilans w High League na ten moment jedno zwycięstwo i trzy porażki.

Sprawdź!  Ostra wymiana zdań "Ferrariego" z Kamilem Łaszczykiem! "Wziąłeś się znikąd i cwaniakujesz..."

– Godzę się na rewanż z Denisem w każdej formule, jaką sobie nie wymyśli i możemy to zrobić. Koniec rzucania pustych słów ile można słuchać gadania. Ja wiem, że mi też jest przypięta łatka, że gdyby nie Denis to ja bym tam nie walczył.

– Ale ja się jasno określam. Dostałem walkę, bo jasno i klarownie sprzeciwiam się temu, co mówi Denis. Cały czas to podważam i staram się być kontrastem dla tego gościa. Ile można gadać jak Najman i robić jak Najman albo jeszcze gorzej.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.