High League

(VIDEO) Wiadomo kogo Mirosław Okniński wyrzucił z treningu! „Pakuj się i wy***dalaj! Wariat, kompletny wariat…”

Do sieci trafiło zapowiadane nagranie z wyrzucenia zawodnika z treningu przez Mirosława Oknińskiego. Okazuje się, że nie jest to anonimowa osoba.

Mirosław Okniński jest głównym trenerem Akademii Sportów Walki Wilanów. Pod jego okiem szkoli się wielu znakomitych zawodników, jak chociażby Michał Pasternak. To też właśnie u niego swoje umiejętności przed walką z Arturem Szpilką na High League 4 szlifuje Denis Załęcki.

Torunianin nie jest zresztą jedynym bohaterem zbliżającej się gali freak fight, który ćwiczy u Oknińskiego. Oprócz niego na treningi uczęszczają Amadeusz „Ferrari” Roślik, który 17 września stoczy pełen złej krwi pojedynek z Pawłem Bombą oraz Cezary „Czaro” Nykiel. Były członek Teamu X spotka się w klatce z Jakubem Nowaczkiewiczem.

-> OGLĄDAJ GALĘ HIGH LEAGUE 4

Wiemy kogo trener Okniński wyrzucił z treningu!

Przed kilkunastoma dniami na treningu w Akademii Sportów Walki Wilanów gościł Hubert Mściwujewski z kanału MMA – bądź na bieżąco. W wywiadzie z Mirosławem Oknińskim zdradził, że trener wyrzucił jednego z zawodników z treningu.

– Słuchajcie, no był tutaj kolega, który myślał, że wszystko wolno – powiedział w rozmowie szkoleniowiec. – I zaczął reklamować jakiś testosteron, jakieś środki wspomagające… No ja mówię: nie no, sorry. Nie będę takich rzeczy promował. I mówię mu, żeby się nie odzywał, a on dalej gada, gada, gada… To ja mówię: dowiedzenia, dziękuję, nie trenujesz tu.

Na tym samym treningu pojawił się również znany twórca na YouTube, kryjący się pod pseudonimem Ebe Ebe. Nagrał on całą sytuację i dzięki temu wszyscy widzowie mogli zobaczyć, kim był zawodnik, który przedwcześnie zakończył ćwiczenia.

Sprawdź!  (VIDEO) Bakocević wyjeżdża na wózku po przegranej z Załęckim! Potrzebował pomocy medycznej

Ową osobą okazał się być Grzegorz Głuszcz, znany z 6. sezonu programu Hotel Paradise. Trener personalny zażartował do Piotra Lizakowskiego, znanego z walk w ALMMA, że ten musi zacząć zażywać testosteron.

Tak, teścia musisz przykuć, mordo!

Już po tych słowach trener Okniński kazał mu wyp***dalać z treningu. Ten z kolei pociągnął kawał i zaczął wymieniać kolejne niedozwolone środki wspomagające.

On tu nie trenuje, do widzenia. Nie świruję, wyp***dalaj stąd, do widzenia!

– Mówię do ciebie, k***wa nie trenujesz. Pakuj się i wy***dalaj. Pakuj się i wy***dalaj! Jak przemyślisz i przyjdziesz normalny, to k***wa może cię kiedyś przyjmę! – pogonił Głuszcza szkoleniowiec.

Wszyscy myśleli, że Mirosław Okniński sobie żartuje, jednak szybko przekonali się, że sytuacja brana jest przez niego na poważnie. Zawodnik przeprosił jeszcze trenera, ale ten nie miał zamiaru zmieniać zdania.

To nie jest klub freakowy, tylko to jest normalny klub sportowy, gdzie przychodzą freaki. Ale nie będę tolerował, że ktoś jest wariatem i to kompletnym… Lekko, jak ktoś jest wariatem, to okej, ale nie, k**wa… Mówię, że nie mówimy o jakichś środkach zakazanych, a on reklamę robi. No wariat, kompletny wariat…

Nagranie z sytuacji zobaczycie poniżej:

Sprawdź!  Ostre słowa Oknińskiego! Razem z Murańskim miał wystąpić w programie FAME: "Wycofuję swój udział. Murański to padalec. Wiem, po co miałem tam iść..."

-> High League 4 PPV wykupisz TUTAJ!

Kursy bukmacherskie na galę High League 4

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.